Close

Doplnky

Doplnky Počet produktov v kategórii: 203

Doplnky k oblečeniu a všetko potrebné pre outdoorové aktivity. Na zvládnutie akýchkoľvek situácii počas času stráveného v prírode, Vám pomôžu naše outdoorové doplnky s ktorým si prakticky poradíte pri každej situácii a vyriešite akýkoľvek menší problém, ktorý Vás môže zastihnúť v prírode. V našej ponuke nájdete kempingový riad, nášivky, taktické chrániče, darčekové predmety, teleskopické palice, rôzne pomôcky na prežitie v prírode a iné praktické veci.

Podkategórie

 • Kemping riad

  Milujete pobyt v prírode, cestovanie karavanom, tramping a celodenné výlety, potom sa vám bude určite hodiť kempingový riad. Klasický ešus dnes môžete doplniť mnohými užitočnými kúskami. V našej ponuke nájdete ešus, set riadu, príbory, mlynčeky, šálky, hrnce a mnoho ďalších kvalitných produktov. Pri outdoorových aktivitách je potrebné, aby riad bol ľahký, skladný, praktický, variabilný a zároveň cenovo dostupný a práve v našej širokej ponuke nájdete všetko čo pri táborení potrebujete.

 • Uteráky, šatky a šály

  V tejto kategórii nájdete rýchloschnúce uteráky a šatky takzvané arafatky. Uteráky v našej ponuke sú veľmi ľahké a rýchloschnúce. Dajú sa veľmi rýchlo poskladať čo oceníte pri outdoorových aktivitách. V ponuke máme aj palstínske šatky, ktoré sú známe po celom svete. Tieto šatky sú veľmi štýlový doplnok k oblečeniu, ale predovšetkým slúžia na krytie hlavy a krku pred slnkom a prachom.

 • Nášivky 3D

  V ponuke nájdete veľmi kvalitne spracované nášivky za super ceny. Nášivka je prakticky označovací doplnok, ktorý sa pripína na Velcro panely. Na nášivkách nájdete rôzne motívy ako napríklad krvné skupiny, logo Helikon-Tex a podobne. Na zadnej strane je suchý zips, ktorý slúži na upnutie. Predná strana je vytvorená z 3D plastu. Plastové nášivky sú vkusnejšie a krajšie na pohľad. Nášivka sa dá umiestniť všade kde je Velcro panel - teda suchý zips.

 • Prežitie v prírode

  Kresadlá, pílky, píšťaľky, chemické tyčinky, paracordové laná, maskovacie farby a veľa iného vybavenia do prírody. Keď ide o život, žarty idú bokom. Vhodné vybavenie je v tomto prípade extrémne dôležité. Vo väčšine situácií je pre prežitie dôležité založenie ohňa,preto v našej ponuke nájdete rôzne kresadlá či sady na založenie ohňa. Signalizačné prvky ako píštaľky, zvončeky či svetelné tyčinky vám pomôžu dať o sebe vedieť ak sa niečo stane a nefunguje telefón. Medzi základné potreby pre prežitie patria paracordové náramky, laná, ale aj termofólia na udržanie tepla pri vplyve okolitých teplôt, šoku, strate krvi, alebo chorobe. Pri otázke prežitia v prírode je potrebné nepodceňovať kvalitnú výbavu, ktorú nájdete na našom eshope.

 • Taktické chrániče

  Taktické chrániče slúžiace na ochranu kĺbov pri rôznych aktivitách. Neoprénové chrániče do nohavíc alebo blúzy vhodné na bežné nosenie, horolezectvo alebo iné outdoorové aktivity. Chrániče majú univerzálny tvar, ktorý zabezpečuje pohodlné nosenie. Potešte svoje kĺby našimi chráničmi. Mať odreté telo od lezenia nie je nič príjemné, preto neváhajte a objednajte si z našej ponuky kvalitné neoprénové chrániče.

 • Darčeky- knihy, hodiny...

  V ponuke nájdete rôzne knihy o prírode, kľúčenky, strelecké vrecká či fotorámik. Knihy Horár sever od slovenského spisovateľa Igora Mráza sú skvelým darčekom pre nadšencov prírody. Jeho diela sú plné humorných a ironických situácii, v ktorých popisuje svoje vlastné i vypočuté príbehy a zážitky. V tejto kategórii nájdete strelecké vrecká pre dobrú a presnú streľbu. Na našom eshope podporíte kúpou produktov pod značkou Liptáci, tento jedinečný projekt na Liptove, s ktorým spoznáte krásy našej tajomnej prírody.

 • Teleskopické palice

  Trekingové palice, strelecké palice sú výbornou pomôckou pre trekking a poľovníctvo. Palice pomáhajú zapojiť svaly po celom tele, čím oveľa pozitívnejšie vplývajú na vašu telesnú kondíciu ako bežná chôdza bez palíc. Pri streľbe na dlhšie vzdialenosti a na lov kde sú otvorené polia či lúky sú najlepšou pomôckou strelecké palice. Sú ľahké a nenáročné na skladovanie, pripravené ku okamžitému použitiu stačí si len vybrať z našej ponuky.

 • Peňaženky

  Všetky peňaženky v našej ponuke majú svoj originálny dizajn. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a každá peňaženka disponuje s rôznym členením priestoru, aby splnila požiadavky aj náročným klientom. Záleží len od vášho výberu, aký model radi používate. V ponuke máme malé aj veľké peňaženky či už na zapínanie alebo bez zapínania.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 203 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 203 položiek
Close