Close

Kategórie

98% tovaru skladom

Vysoká miera skladových zásob

Ako firma sa pyšníme tým, že máme skladom až 98% našich predávaných produktov. Táto vysoká miera skladových zásob nám umožňuje rýchlo a efektívne reagovať na požiadavky našich zákazníkov a poskytovať im tak rýchle dodanie.

Pilex tovar skladom 1
Pilex tovar skladom 2
Pilex tovar skladom 3

Okamžitá expedícia objednávok

Naša skladová politika je nastavená tak, že sme schopní okamžite expedovať objednávky, čo znamená, že naši zákazníci nemusia čakať na to, kým sa ich tovar doručí. Týmto spôsobom môžeme našim zákazníkom poskytnúť lepšiu službu a prispievať k ich spokojnosti. Dokonca na eshope môžete vidieť u niektorých produktov aj 2 sklady – hlavný a externý. Podľa informácii pri týchto skladoch vidíte, kde sa prípadne požadovaný tovar nachádza a kedy Vám bude doručený.

Pilex tovar skladom 4
Pilex tovar skladom 5
Pilex tovar skladom 6

Pravidelné kontroly zásob

Naše skladové zásoby sú tiež pravidelne kontrolované, aby sme mohli zabezpečiť, že máme na sklade vždy aktuálne a žiadané produkty.

Jednou z najväčších výhod našich veľkých skladových zásob je to, že pri hľadaní produktov na ktoré máte konkrétne požiadavky, Vám u nás na predajni vieme dať vyskúšať a poprezerať si z viac typov a Vy sa tak môžete rozhodnúť, ktorý bude ten správny.

Pilex tovar skladom 7
Pilex tovar skladom 8
Pilex tovar skladom 7

Spoľahlivosť

V neposlednom rade je dôležitým faktom aj to, že naše skladové zásoby v hodnote zhruba 500.000€ vypovedajú aj o spoľahlivosti a solventnosti našej firmy. Viete, že sa na nás môžete vždy spoľahnúť, svojim produktom rozumieme a nie sme umelo vytvorený eshop, ktorý predáva to čo sám nemá nasklade alebo tovar dokonca ani nepozná či nikdy nevidel a predáva, tak že tovar posiela priamo od výrobcu. Preto, v prípade potreby nikdy nieje problém tovar nám vrátiť späť na skad.

Nakupovať
Vzorky zdarma link
Výhody pre firmy link
98% tovaru skladom link

Close

Prihlásenie