Close

Príslušenstvo pre náradie

Príslušenstvo pre náradie Počet produktov v kategórii: 228

V príslušenstve pre náradie nájdete napríklad vykružovače, vrtáky, brúsne, rezné materiály, uhlíky, frézy a boxy na náradie. Vrtáky môžu byť rôzne, v závislosti od materiálu do ktorého vŕtate.  Brúsny materiál ako rezné a brúsne kotúče sa najčastejšie používajú na betón či drevo. Samozrejme treba zohľadňovať materiál, ktorý brúsite alebo režete....

Pokračovať

V príslušenstve pre náradie nájdete napríklad vykružovače, vrtáky, brúsne, rezné materiály, uhlíky, frézy a boxy na náradie. Vrtáky môžu byť rôzne, v závislosti od materiálu do ktorého vŕtate.  Brúsny materiál ako rezné a brúsne kotúče sa najčastejšie používajú na betón či drevo. Samozrejme treba zohľadňovať materiál, ktorý brúsite alebo režete. Fréza je veľký pomocník pri brúsení, drážkovaní či dierovaní. Sú vhodné na opracovanie materiálu.

Skryť popis

Podkategórie

 • Vykružovače a vŕtacie...

  Vykružovací vrták je medzi remeselníkmi ľudovo nazývaný vykružovač, ktorý je špecializovaným typom vrtáku. Je určený na vŕtanie otvorov s väčším priemerom. Vykružovače majú jednoduché použitie s bežnou vŕtačkou. Zaistia stabilné a presné vŕtanie. Vykružovací vrták sa na prvý pohľad líši od klasických vrtákov, ktoré sú zakončené špičkou. Na konci toto vrtáka sú pílovité zuby.

  Vŕtacie korunky slúžia pri jednoduchých vŕtacích prácach. Podporujú vŕtanie do rôznych materiálov. Výhodou je, že vrták v dôsledku rotačnej sily neskĺzne z vytvorených otvorov v murive alebo ľubovoľnom inom podklade.

 • Vrtáky

  V ponuke nájdete rôzne typy vrtákov. Vrtáky do dreva slúžia k vŕtaniu do dreva a drevených konštrukcií. Vrtáky do dreva sa používajú pre všetky druhy mäkkého a tvrdého dreva. Diamantové vrtáky slúžia na vŕtanie otvorov do dlažieb všetkých tvrdostí. V ponuke nájdete samozrejme aj kvalitné vrtáky do kovu, muriva či betónu. Vrtáky do betónu si špeciálne vyvinuté pomocou najdokonalejších počítačových programov a spĺňajú najvyššie nároky na výkonnosť a životnosť.

 • Brúsne a rezné materiály

  Rezné kotúče do uhlových brúsok sa vyrábajú v rôznych rozmeroch. Najčastejšie sa používajú na rezanie kovu. Existujú však rezné kotúče na betón, či kotúče na drevo. V závislosti od materiálu sa líšia aj ich mechanické vlastnosti a konštrukcia. Použitím nesprávneho kotúča môže dôjsť k jeho poškodeniu, prípadne poškodeniu rezaného materiálu.

  Na odstraňovanie hrdze a čistenie kovu alebo dreva používajte brúsne kotúče a kužele. Na brúsenie betónu je vhodný diamantový brúsny kotúč. Na uhladzovanie a ostrenie siahnite po brúsnom kuželi

 • Uhlíky

  V našej širokej ponuke nájdete aj rôzne náhradné uhlíky. Sú určené pre príklepové vŕtačky, kladivá, uhlové brúsky, pásové brúsky, motory a mnoho ďalšieho náradia. Ponúkame rôzne prevedenia pre konkrétne typy a modely elektronáradia. Dodávané uhlíky sú vybavené ochrannými prvkami, ktoré bránia poškodeniu stroja. Takýmto prvkom nie je len samotný tvar uhlíka doplnený o vodiace drážky alebo správne navrhnutý priemer a dĺžka pružiny, ale aj prepracované automatické odpojenie, ktoré zabráni poškodeniu skôr, než sa uhlík opotrebuje až za hranicu bezpečnej prevádzky.

 • Frézy

  S frézou môžete brúsiť, drážkovať, dierovať. Frézy môžete použiť napríklad na obklady, mäkké materiály, drevo, špáry a ďalšie materiály. Frézy majú niekoľko variantov, preto treba vybrať práve tú, ktorú potrebujete na danú činnosť. Vhodné na opracovanie materiálu na požadovaný tvar, rozmer a dosiahnutie požadovanej drsnosti povrchu. Aby ste predĺžili životnosť frézok je potreba ich pravidelne čistiť.

  Horná frézka má široké možnosti využitia pri práci. Vďaka nej môžete zhora vyrezávať do materiálu ornamenty, drážky aj orezávať hrany podľa potreby. Lamelovacia frézka je určená k tvorbe najrôznejších spojov dreva.

 • Boxy na náradie

  V tejto kategórii nájdete rôzne boxy na náradie. Praktický box na kolieskach s rukoväťou zaručí maximálny komfort pri presúvaní náradia. Podvozok má na kovovej náprave a tak je maximálne pevný. V každej dielni nájdeme rôzny materiál, ktorý treba roztriediť podľa veľkosti alebo druhu a s týmto vám pomôže box na náradie s priečkami. V ponuke nájdete rôzne boxy na náradie či s priečkami, otvorené alebo s vekom.

 • Sekáče
 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 228 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 228 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 228 položiek
Close

Prihlásenie