Close

Kliešte, hasáky, svorky

Kliešte, hasáky, svorky  Počet produktov v kategórii: 71

Kliešte sú všestrannejšie, ako si myslíte. Sú viacúčelovým nástrojom, od strihania cez držanie až po odrezanie. Hasáky majú nastaviteľný rozsah čeľustí a preto sú maximálne všestranne použiteľné.Svorky nahrádzajú zverák práve tak kde sa nenachádza a vy potrebujete niečo uchopiť.   V našej ponuke nájdete rôzne druhy kliešťov, hasákov, ako aj svor...

Pokračovať

Kliešte sú všestrannejšie, ako si myslíte. Sú viacúčelovým nástrojom, od strihania cez držanie až po odrezanie. Hasáky majú nastaviteľný rozsah čeľustí a preto sú maximálne všestranne použiteľné.Svorky nahrádzajú zverák práve tak kde sa nenachádza a vy potrebujete niečo uchopiť.   V našej ponuke nájdete rôzne druhy kliešťov, hasákov, ako aj svoriek stačí si len vybrať.

Skryť popis

Podkategórie

 • Kliešte

  Kliešte používajú ľudia v rôznych priemyselných odvetviach v podstate denne. Kliešte sú viacúčelovým nástrojom, od strihania cez držanie až po odrezanie. Medzi najznámejšie kliešte patria kombinačky. Ďalšími typmi sú elektrikárske kliešte, segerové kliešte, pinzety, rýchloupínacie kliešte, klampiarske kliešte.

  Kombinované kliešte by nemali chýbať z žiadnej dielni. Dokonale spájajú klasické kliešte a štiepačky. Používajú sa na klasickú manipuláciu či vyťahovanie klincov, ale aj na strihanie a odizolovanie drôtov alebo pri ohýbaní tenkých plechov, tyčí a rúrok.

  Pri manipulácii s elektrinou je potrebná opatrnosť a tak v našej ponuke nájdete odizolované kliešte pre elektrikárov.

  Poistné krúžky namontujete pomocou klieští na segerky.

 • Hasáky

  Hasáky majú nastaviteľný rozsah čeľustí pomocou posuvného kĺbu a preto sa používajú hlavne pri inštalatérskych prácach, ale tiež pri opravách automobilov. S hasákom môžete povoľovať matice a skrutky neštandardných rozmerov alebo pridržiavať a ohýbať kruhové, štvorhranné a šesťhranné materiály.

 • Svorky

  Svorky tiež známe ako podpery sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každej dielne, či už stolárskej alebo zámočníckej. Sú skvelým pomocníkom kedykoľvek, keď nemáte po ruke zverák. V našej ponuke nájdete rôzne typy svoriek s bohatými vlastnosťami , z ktorých si určite vyberiete.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 71 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 71 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 71 položiek
Close

Prihlásenie