Close

Pracovná obuv

Pracovná obuv Počet produktov v kategórii: 560

Pracovná obuv vhodná do každého odvetvia a počasia. Pokračovať

Pracovná obuv vhodná do každého odvetvia a počasia.

SPÔSOB A DÔLEŽITOSŤ POUŽÍVANIE IMPREGNÁCIE
Impregnácia je základný prostriedok pre starostlivosť o obuv! Každá obuv patrí k najviac namáhaným častiam nášho oblečenia. Aby nám obuv dlho a dobre slúžila, je nutné ju pravidelne ošetrovať prostriedkami, ktoré sú určené na starostlivosť o obuv.
Impregnácia by mala byť použitá ihneď pri kúpe každej novej obuvi a následne obnovovaná pri používaní obuvi.
Je to totiž prostriedok, ktorý pôsobí nielen proti vode, ako si niektorí často myslia, ale i proti špine, prachu a ďalším vplyvom. Ak sa Vám obuv počas používania zašpiní a vy ju nebudete mať ošetrenú impregnačným filmom, špina, ktorá sa priamo zažrala do materiálu, potom pôjde oveľa horšie odstrániť. Kdežto obuv, ktorá bude ošetrená impregnáciou, sa potom oveľa ľahšie vyčistí, pretože impregnačný film, ktorý sa na topánke vytvoril, zabráni špine prejsť až do hĺbky materiálu.
Impregnácia sa používa podľa poveternostných podmienok a podmienok, v akých obuv používame a ako často obuv používame. Nanášame ju vždy v tenkej vrstve a zo správnej vzdialenosti (min. Cca 15 cm). Vždy necháme materiál poriadne vyschnúť! Prípadne potom nanesieme druhú tenkú vrstvu, ale opäť je nutné nechať obuv uschnúť pri izbovej teplote.
Nikdy nestriekajte impregnáciu na materiál v mraze, v daždi a pod.! Impregnačná vrstva potom nebude funkčná!

Skryť popis

Podkategórie

 • Sandále

  Sandále vhodné na teplé letné dni alebo pre pracovníkov v halách a kanceláriách. Bezpečnostná dámska a pánska obuv s oceľovou špicou alebo bez oceľovej špice je určená na profesionálne použitie a zaručí maximálny komfort a pohodlie. Sandále z kvalitných materiálov ako je koža, guma a látka poskytnú nohám pohodlie a hlavne bezpečie. Samozrejmosťou bezpečnostným sandál je oceľová tužinka, antistatická a protišmyková podrážka. V ponuke nájdete aj väčší výber bezpečnostnej obuvi s viacerými ochrannými prvkami.

 • Poltopánky

  Kvalitné poltopánky s moderným dizajnom vhodné do práce aj na voľný čas. Na rozdiel od sandálov sú vhodnejšie aj do exteriérov. Dámske a pánske bezpečnostné poltopánky s oceľovou špicou, kompozitnou špicou, planžetou, ale aj bez ochranných prvkov nájdete v našej širokej ponuke. Poltopánky z kvalitných materiálov ako je koža, guma zabezpečia maximálne pohodlie.

 • Členková obuv

  Kvalitná členková obuv s moderným dizajnom vhodná do práce aj na voľný čas. Pevná topánka dobre chráni celú plochu priehlavku a fixuje členok v prípade zlého našliapnutia. Kvalitné materiály ako je nubuk, textília, useň zabezpečia prenikaniu vlhkosti k nohe, odvod potu a výborné izolačné schopnosti. Pri niektorých modeloch je oceľová špica, planžeta, prípadne reflexný prvok na lepšiu viditeľnosť.

 • Vysoká obuv

  Kvalitná vysoká obuv s moderným dizajnom vhodná do náročných podmienok v práci aj vo voľnom čase. Obuv má pružnú podrážku a vysoký vrch obuvi, ktorý perfektne chráni nohu pred hrubým povrchom, zlým našliapnutím a nepriaznivým počasím. Vystužená pätová časť a ochrana proti nárazom v špičke zabezpečia maximálnu bezpečnosť Vašich nôh.

 • Čižmy

  V ponuke sú dámske, pánske, detské gumáky, galoše, vysoké čižmy do nepriaznivého počasia. Gumené, zateplené, gumofilcové topánky nie sú len vhodná pracovná obuv,ale môžete ich využiť aj na bežné nosenie. Kvalitné materiály zabezpečia pohodlie a sucho pre Vaše nohy. Vďaka čižmám predídete prechladnutiu aj nepríjemnému pocitu z premočenej obuvi. Niektoré modely majú tiež vyberateľnú zateplenú vložku, vďaka ktorej vaše nohy ostanú nielen v suchu, ale aj v teple.

 • Šľapky

  Kvalitné a moderné šľapky vhodné do práce aj na voľný čas. V našom obchode nájdete pohodlné šľapky tvarované tak, aby držali nohu. V ponuke nájdete žabky, klasické šľapky, zdravotnícke šľapky. Ortopedické šľapky majú anatomický tvarovanú stielku, ktorá je maximálne pohodlná pre Vaše nohy. Dámske, pánske šľapky do práce alebo voľný čas zaručia Vaším nohám priedušnosť a maximálny komfort.

 • Príslušenstvo

  V ponuke doplnkov k obuvi nájdete šnúrky, stielky, imperegnačné spreje, balzamy na kožu a veľa iného. Už žiadne otlaky a odreniny. Pohodlné vložky do topánok, ktoré sú anatomické, mäkké, antibakteriálne či oteplené sú najlepšou voľbou do každého typu obuvi. Turistické mačky alebo návleky sú najlepšia voľba pre bezpečný pohyb na snehu či ľade. Pri starostlivosti o obuv Vám zas nemôže chýbať balzam na kožu, ktorý je z prírodných materiálov. Šnúrky do topánok, ktoré Vás nikde netlačia, jednoducho sa prispôsobia a nedochádza tak k otlakom ocenia či už pracovníci, športovci, deti, ale aj seniori.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 560 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 560 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 560 položiek
Close

Prihlásenie