Close

Okuliare

Okuliare Počet produktov v kategórii: 169

Okuliare slúžiace na ochranu zraku v rôznych odvetviach. Ochranné okuliare sú nevyhnutné pri práci, kde hrozí nebezpečenstvo poškodenia zraku. V našej ponuke nájdete najvhodnejšie okuliare pre podmienky, v ktorých pracujete. Okuliare s čírym zorníkom vhodné na permanentné nosenie. Žlté zorníky zvyšujú videnie v slabom svetle, šere. Dymové sú urč...

Pokračovať

Okuliare slúžiace na ochranu zraku v rôznych odvetviach. Ochranné okuliare sú nevyhnutné pri práci, kde hrozí nebezpečenstvo poškodenia zraku. V našej ponuke nájdete najvhodnejšie okuliare pre podmienky, v ktorých pracujete. Okuliare s čírym zorníkom vhodné na permanentné nosenie. Žlté zorníky zvyšujú videnie v slabom svetle, šere. Dymové sú určené na ochranu zraku pred slnkom a UV žiarením. Polarizačné zorníky umožňujú nositeľom komfortné videnie pri činnostiach a podmienkach, kedy sa odráža svetlo.

Skryť popis

Podkategórie

 • Číre okuliare

  Ochranné okuliare s čírym zorníkom sú univerzálne a vhodné na permanentné nosenie. Ochranné okuliare sú nevyhnutné pri práci, kde hrozí poškodenie zraku. Ochrana zraku by sa nemala zanedbávať, a preto si treba zaobstarať kvalitné okuliare.  Netreba riskovať behom činnosti poranenie nenahraditeľného ľudského zmyslu. Naše okuliare majú moderný dizajn, veľké zorné pole a pohodlne sa nosia.

 • Dymové okuliare

  Pri väčšine manuálnych činností je potrebná ochrana zraku. Ochranu zraku by ste nemali zanedbávať a pri vykonávanej činnosti by mali byť použité správne okuliare. Ich úloha je chrániť oblasť očí, prípadne i časť tváre.  Táto kategória ponúka okuliare s tmavým sklom, ktoré sa prispôsobia všetkým typom tváre. Okuliare majú elegantný vzhľad, veľké zorné pole a kvalitný materiál.

 • Žlté okuliare

  Pri ochrane očí môžete aj dobre vyzerať. Ochranné okuliare žltej farby, ktoré vás zaujmú svojou ľahkosťou a prvotriednym dizajnom. Tieto okuliare žltej farby sú určené pre toho, komu nie je cudzie zdravé sebavedomie a myšlienka na bezpečnú prácu.  Tieto okuliare kombinujú bezpečnosť, funkčnosť, kvalitu a dizajn. Žlté okuliare sa používajú na miestach so zníženými svetelnými podmienkami.

 • zrkadlové okuliare

  Štýlové zrkadlové slnečné okuliare pre dokonalú viditeľnosť a ochranu zraku za každých podmienok vďaka inovatívnym technológiám a najkvalitnejším materiálom. Veľmi šikovné zorné polia chránia dokonale zrak pred slnečnými lúčmi, vetrom, hmyzom a rôznymi inými nečistotami. Zrkadlový filter chráni hlavne pred infračerveným žiarením.

 • Ostatné

  Ochranné okuliare môžu byť v rôznych prevedeniach, aby vyhoveli vaším potrebám. Sú dôležitým pomocníkom pri manuálnej práci, preto je dôležité si správne vybrať. V tejto kategórii nájdete polarizačné okuliare a ochranné sklíčka ku zváračským okuliarom. Základom slnečných okuliarov je UV filter. Polarizácia je nadstavbový filter, ktorý prepúšťa len vertikálne svetlo.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 169 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 169 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 169 položiek
Close

Prihlásenie