Close

Náradie

Náradie Počet produktov v kategórii: 938

V sekcii náradie nájdete mnoho ručného náradia, AKU a elektrického náradia či rôzne príslušenstvo na náradie. Či už potrebujete tesársku ceruzku, hadicu na kompresor, rezný kotúč, gola sady alebo kladivo neváhajte sa obrátiť na nás. Naše výrobky v ponuke sú z kvalitných, pevných materiálov. Všetky nástroje podliehajú k postupnému opotrebovaniu a...

Pokračovať

V sekcii náradie nájdete mnoho ručného náradia, AKU a elektrického náradia či rôzne príslušenstvo na náradie. Či už potrebujete tesársku ceruzku, hadicu na kompresor, rezný kotúč, gola sady alebo kladivo neváhajte sa obrátiť na nás. Naše výrobky v ponuke sú z kvalitných, pevných materiálov. Všetky nástroje podliehajú k postupnému opotrebovaniu a je ich potrebné vymeniť z času na čas. V našej ponuke nájdete rozličný tovar presne ten, ktorý potrebujete vo vašej práci či dielničke.

Skryť popis

Podkategórie

  • Ručné náradie

    Vŕtanie, pílenie, brúsenie pri moderných dielňach a montážnych prevádzkach funguje veľa vecí stlačením tlačidla. Napriek tou sa klieští a skrutkového kľúča nechce vzdať nikto. Skutočné tradičné náradie je nadčasové a zároveň všestranné. V našej ponuke nájdete kliešte, kladivá, bity a rôzne iné náradie. Ak vás nebaví kupovať všetko jednotlivo na našom eshope nájdete sady náradia či vozík na náradie.

  • AKU a Elektrické náradie

    Pokiaľ máte v dielni kvalitné náradie práca ide od ruky. V našej ponuke nájdete kvalitné elektrické, ako aj akumulátorové náradie. Samozrejme ku náradiu bude potrebné aj príslušenstvo, ktoré nájdete tiež na našom eshope. Ponúkame nielen kvalitné elektrické vŕtačky, brúsky, píly, ktoré využijete vo vašej dielni, ale samozrejme aj výborné akumulátorové náradie, ktoré nepotrebuje elektrickú sieť a tak sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta. 

  • Príslušenstvo pre náradie

    V príslušenstve pre náradie nájdete napríklad vykružovače, vrtáky, brúsne, rezné materiály, uhlíky, frézy a boxy na náradie. Vrtáky môžu byť rôzne, v závislosti od materiálu do ktorého vŕtate.  Brúsny materiál ako rezné a brúsne kotúče sa najčastejšie používajú na betón či drevo. Samozrejme treba zohľadňovať materiál, ktorý brúsite alebo režete. Fréza je veľký pomocník pri brúsení, drážkovaní či dierovaní. Sú vhodné na opracovanie materiálu.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 938 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 938 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 938 položiek
Close

Prihlásenie