Close

Ochrana sluchu

Ochrana sluchu Počet produktov v kategórii: 47

Ochrana sluchu- chráňte si svoj sluch v hlučnom prostredí. V našom eshope nájdete jednorázové zátkové chrániče sluchu, náhradné zátky, zátkové chrániče sluchu, mušľové chrániče sluchu, dávkovač na jednorázové zátkové chrániče, zásobník zátkových chráničov sluchu, lesnícke sety. Ochranné mušľové sluchadlá poskytujú ochranu sluchu pracovníkom vyst...

Pokračovať

Ochrana sluchu- chráňte si svoj sluch v hlučnom prostredí. V našom eshope nájdete jednorázové zátkové chrániče sluchu, náhradné zátky, zátkové chrániče sluchu, mušľové chrániče sluchu, dávkovač na jednorázové zátkové chrániče, zásobník zátkových chráničov sluchu, lesnícke sety. Ochranné mušľové sluchadlá poskytujú ochranu sluchu pracovníkom vystaveným hluku vo svojom pracovnom prostredí. Vyberte si sluchadlá určené na tlmenie vyšších alebo nižších frekvencií, či univerzálne sluchadlá, ktoré výborne tlmia celý rozsah frekvencií.

Skryť popis

Podkategórie

 • Slúchadlá

  Slúchadlá sú nevyhnutnou ochranou sluchu pri práci v hlučnom prostredí. V závislosti na intenzitu hluku, sú na výber slúchadlá s rôznou úrovňou tlmenia akustického tlaku v decibeloch, s možnosťou upevnenia na prilbu, či štít so slúchadlami.  Ochranné slúchadlá ocenia najmä drevorubači, pracovníci v stavebníctve, pri práci s krovinorezom a mnoho ďalší. Hlučnosť v prostredí je vždy otázkou viacerých parametrov. Napríklad hlučnosť s rovnakou hodnotou v interiéri a exteriéri má rôzne vplyvy  a rozdielnu výšku ohrozenia sluchu u užívateľov. 

 • Komunikačné slúchadlá

  Špeciálnym typom slúchadiel sú komunikačné slúchadlá so zabudovaným rádiovým prijímačom. Pri práci so zvýšeným hlukom je potrebná jasná komunikácia. Práve vtom Vám pomôžu komunikačné slúchadlá. Vďaka vstavanému pohyblivému mikrofónu a stereo slúchadlám umožňujú pracovníkom komunikovať.

 • Zátkové chrániče

  Zátkové chrániče prevažne určené na jednorazové použitie pri práci v hlučnom prostredí. V tejto kategórii nájdete zátkové chrániče so uší vyrobené z polyuretánovej peny, ktoré sú so šnúrkou alebo bez šnúrky. Taktiež môžete nájsť zátkové chrániče sluchu s ľahkým plastovým oblúkom, ktorý zabezpečí udržanie chráničov na mieste. Vďaka svojej mäkkosti, jedinečnému tvaru a hladkému povrchu na váš zvukovod rovnomerne vyvíjajú nižší tlak, vďaka čomu sa vám budú veľmi pohodlne nosiť.

 • Ostatné

  Náhradné diely pre ochranu sluchu, dávkovače a zásobníky na zátkové chrániče sluchu. Dávkovače zátkových chráničov sluchu, ktoré obslúžite jednou rukou sú vynikajúcou voľbou pri vysokej spotrebe tlmičov hluku a taktiež poskytujú komfort pri výdaji tlmičov hluku na pracovisku. Na dávkovači oceníte jednoduché sledovanie množstva zátok vďaka priehľadnému prevedeniu zásobníkov, ktoré nájdete tiež v našej ponuke.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 47 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 47 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 47 položiek
Close

Prihlásenie