Close

Outdoor & Army

Outdoor & Army Počet produktov v kategórii: 845

Kvalitné značkové oblečenie, obuv a doplnky pre milovníkov prírody. V našej ponuke nájdete tovar kvalitných značiek zameraných najmä na pohyb v prírode ako je oblečenie, výbava na turistiku, kemping, horolezectvo, rôzne športy, výlety do prírody a všetky outdoorové aktivity. V tejto kategórii sa nachádza oblečenie a obuv, batohy,  rukavice, doplnky na pobyt v prírode, kapsy, púzdra na zbrane, optika, nože a multifunkčné náradie, svietidlá a čelovky. Všetky výrobky sú z kvalitných materiálov, ktoré vám zaručia maximálne pohodlie a ochranu v každom počasí.

Podkategórie

 • Odevy

  Správny výber oblečenia môže ovplyvniť mnoho vecí, nech už chodíte na túru v rámci rekreácie alebo hory pravidelne navštevujete. Pri správnom výbere oblečenia  Vás náhla zmena počasia ani ťažší terén neprekvapí. V našej ponuke nájdete outdoorové bundy, mikiny, svetre, tričká, termoprádlo, vesty, nohavice a to iba z kvalitných materiálov. Široký výber dámskeho, pánskeho, detského funkčného oblečenia, ktoré je vhodné aj do zlého poveternostného počasia.

 • Obuv

  Topánky majú odolnú konštrukciu a výborné opruženie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré držia nohu v pohodlí.. Materiál ako je koža, softshell zaručia, že vaša noha bude stále v suchu. Majú skvelú stabilitu a spevnenie členka. Chcete prebádať prírodné krásy a zažiť dobrodružstvo? V našej outdoorovej obuvi v trend vzhľade, ktorá disponuje priedušným zvrškom a pohodlným vnútrom zdoláte každý náročný terén. V ponuke nájdete nízku, vysokú obuv, ale aj sandále, ktoré oceníte na ľahkej prechádzke prírodou.

 • Rukavice

  Taktické rukavice a rukavice určené pre poľovníkov do chladného počasia. Za úlohu majú chrániť naše ruky pred okolitým prostredím a nástrahami. V našej ponuke nájdete taktické, strelecké, poľovnícke rukavice, ktoré Vás maximálne zahrejú a poskytnú pohodlie pre vaše ruky. Pri taktických rukaviciach je vždy zapínanie na zápästí, maximálne pár centimetrov nad ním.

 • Klobúky
 • Doplnky

  Doplnky k oblečeniu a všetko potrebné pre outdoorové aktivity. Na zvládnutie akýchkoľvek situácii počas času stráveného v prírode, Vám pomôžu naše outdoorové doplnky s ktorým si prakticky poradíte pri každej situácii a vyriešite akýkoľvek menší problém, ktorý Vás môže zastihnúť v prírode. V našej ponuke nájdete kempingový riad, nášivky, taktické chrániče, darčekové predmety, teleskopické palice, rôzne pomôcky na prežitie v prírode a iné praktické veci.

 • Ruksaky, kapsy, púzdra...
 • Optika
 • Nože & Multifunkčné...
 • Svietidlá, čelovky
 • KRÁSNE TEPLÉ VECI

  Užitočné darčeky, ktoré zaručene potešia. Ak neviete čo svojím najbližším kúpiť na Vianoce, ste na tom najsprávnejšom mieste. Vybavte celú svoju rodinu vysoko kvalitnými zimnými vecami značky HEAT HOLDERS.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 845 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 845 položiek
Close