Close

Záhrada

Záhrada Počet produktov v kategórii: 62

V tejto kategórii nájdete sortiment súvisiaci so záhradou. Kosačky, píly, sortiment pre zavlažovanie atď...

Podkategórie

 • Píly

  Rezanie dreva i ďalších materiálov môže byť rýchlejšie a zároveň presnejšie vďaka dobre vybratej píle. Vyberte si kvalitné píly s takým typom rezu, ktorý práve potrebujete. K tomu, aby delenie materiálu prebiehalo rýchlo a kvalitne je potrebné kvalitné príslušenstvo. Existuje niekoľko druhov píl, ktoré sa najmä líšia od seba najmä účelom použitia. Niektoré sa používajú na orezanie konárov stromov, a iné si poradia aj s kovom a ďalšie vám do dosky vyrežú ľubovoľný tvar.

 • Kosačky

  Kosačka je nevyhnutný pomocník na pravidelnú údržbu trávnatých plôch a záhrad. Na trhu existuje viacero typov kosačiek. V našej ponuke nájdete benzínové, elektrické kosačky, akumulátorové vyžíňačky a príslušenstvo. V ponuke nájdete kosačku vhodnú pre každý pozemok a pre každého užívateľa. Kosačky sú z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby kosenie s nimi bolo čo najviac praktické a aby šetrilo čas. V tejto kategórii nájdete kosačky s nízkou hmotnosťou a ovládateľnosťou vhodné prakticky pre každého.

 • Zavlažovanie

  Zavlažovacie systémy sú moderné riešenie závlahy pre každú záhradu. V ponuke máme kompletný sortiment komponentov pre automatické závlahy - postrekovače, elektromagnetické ventily, ovládacie jednotky, regulátory tlaku...Vyberte si z našej ponuky a ušetrite čas ako aj spotrebu vody.

 • Čerpadlá

  Ponorné čerpadlá na čistú vodu, špinavú vodu alebo splašky. V tejto kategórii nájdete čerpadlá napr na vytiahnutie vody z pivnice, ale aj na vytiahnutie kanalizácie s rôznymi nečistotami handry, rukavice, vrecia, gumičky, pančuchy, plienky, hygienické vložky)

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 62 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 62 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 62 položiek
Close

Prihlásenie