Close

Reflexné oblečenie

Reflexné oblečenie Počet produktov v kategórii: 115

Reflexné oblečenie je špeciálne bezpečnostné pracovné oblečenie. Pracovné odevy vhodné do odvetví kde je potrebná zvýšená viditeľnosť pracovníkov. Či už hľadáte reflexné bundy, reflexné vestyreflexné tričká alebo reflexné nohavice, ste na správnom mieste. V tejto kategórii nájdete pracovné oblečenie s výstražnými reflexnými prvkami. Dámske, pá...

Pokračovať

Reflexné oblečenie je špeciálne bezpečnostné pracovné oblečenie. Pracovné odevy vhodné do odvetví kde je potrebná zvýšená viditeľnosť pracovníkov. Či už hľadáte reflexné bundy, reflexné vestyreflexné tričká alebo reflexné nohavice, ste na správnom mieste. V tejto kategórii nájdete pracovné oblečenie s výstražnými reflexnými prvkami. Dámske, pánske, ale aj detské vesty, nohavice, bundy, taktiež zimné zateplené, nepremokavé, softshellové odevy. Takéto pracovné odevy slúžia pri zlých poveternostných podmienkach, intenzívnych dažďoch či snežení.

Skryť popis

Podkategórie

 • Reflexné bundy

  Kvalitné výstražné bundy s reflexnými prvkami vhodné do špecifických odvetví. Reflexné bundy s vysokou viditeľnosťou nepremokavé, softshellové aj zimné. Tieto bundy sa dajú využiť nielen ako pracovné, ale aj na bežné nosenie pri pohybe na cestách. Vyrábané z kvalitných materiálov ako je bavlna, softshell, polyester/PU/PVC. 

 • Reflexné vesty

  Kvalitné výstražné vesty s reflexnými prvkami vhodné do špecifických odvetví. Vesty s vysokou viditeľnosťou. UNI vesty ponúkame v rôznych strihoch, veľkostiach a farbách. V ponuke máme aj detské reflexné vesty, aby Vaše deti boli na ceste dostatočne viditeľné. Neriskujte zdravie seba, ale aj iných a vybavte ich kvalitnými reflexnými vestami.

 • Reflexné nohavice

  Kvalitné výstražné nohavice s reflexnými prvkami vhodné do špecifických odvetví. Nohavice sú zo zmesi materiálov pre pohodlné nosenie, dobre odvádzajú pot, sú príjemné na dotyk a zároveň sú dostatočne odolné voči oderu a poškodeniu. Nohavice majú bežné zapínanie a sú doplnené o pútka na opasok. V ponuke je viac farebných prevedení.

 • Reflexné nohavice na...

  Kvalitné výstražné nohavice na traky s reflexnými prvkami vhodné do špecifických odvetví. Zabezpečujú vysokú viditeľnosť a ochranu pred nepriaznivým počasím. Nohavice nájdete vo viacerých farebných prevedeniach, nepremokavé, vďaka ktorým Vás neprekvapí dážď ani sneh. Kvalitné materiály zabezpečujú pohodlné nosenie a zároveň sú dostatočne odolné proti oderu a poškodeniu.

 • Reflexné tričká

  Kvalitné výstražné tričká s reflexnými prvkami vhodné do špecifických odvetví. Zvýšia bezpečnosť pri pohybe zamestnancov, ale aj pri bežnom nosení na vozovke, výrobni, prípadne na miestach, ktoré si vyžadujú zvýšenú bezpečnosť. V našej ponuke nájdete rôzne farebné prevedenia, polokošele, tričká s krátkym či dlhým rukávom. Sú vyrobené z kvalitným materiálov umožňujúcich ľahkú údržbu, takže aj pri častom praní si udržia farbu a tvar.

 • Reflexné plášte

  Kvalitné výstražné plášte s reflexnými prvkami vhodné do špecifických odvetví. Výrazné farby a reflexné pásy zabezpečia vysokú viditeľnosť pri práci, ale aj vo voľnom čase. Nepremokavý materiál chráni pred nepriaznivým počasím ako je dážď a sneh. Plášte sú doplnené o praktické vrecká a kapucňu. Dlhší strih sa prispôsobí každej postave.

 • Reflexné doplnky

  Výstražné doplnky s reflexnými prvkami. V ponuke nájdete reflexné šiltovky v rôznych farbách, elastické kríže, reflexné pásiky, klipsy na zips, ktoré sa používajú v práci alebo vo voľnom čase na zvýšenie viditeľnosti. Tieto doplnky môžu výrazne prispieť k bezpečnosti pri pohybe na ceste, v rušnom priestore stavby alebo prevádzky. Myslite na ochranu zdravia a bezpečnosť vopred.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 115 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 115 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 115 položiek
Close

Prihlásenie