Close

Monterkové kraťasy

Monterkové kraťasy Počet produktov v kategórii: 44

Monterkové kraťasy ideálne do hál a teplého počasia. Kvalitný zmiešaný materiál alebo prírodná bavlna vám poskytnú príjemné pohodlie po celý deň. Materiál dobre odvádza pot. Nohavice môžete regulovať pevným pásom alebo pružným pásom doplnením gumou. Vrecká sú riešené voľne alebo kryté zipsom či pätkou. Praktické nohavice môžete spojiť s logom fi...

Pokračovať

Monterkové kraťasy ideálne do hál a teplého počasia. Kvalitný zmiešaný materiál alebo prírodná bavlna vám poskytnú príjemné pohodlie po celý deň. Materiál dobre odvádza pot. Nohavice môžete regulovať pevným pásom alebo pružným pásom doplnením gumou. Vrecká sú riešené voľne alebo kryté zipsom či pätkou. Praktické nohavice môžete spojiť s logom firmy a to potlačou alebo výšivkou.

Skryť popis

Podkategórie

  • Montérkové kraťasy na...

    Medzi pracovné odevy patria aj montérkové kraťasy. V našej ponuke nájdete praktické montérkové kraťasy na traky, ktoré zabezpečia pohodlie pri každej práci. Najväčšia výhoda pri montérkových kraťasoch sú traky, ktoré držia nohavice na mieste. Pripravte sa na leto s kvalitnými montérkovými kraťasmi. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a tak počas letných teplých dní vám zaručia pohodlie. Dobrý strih a šírka nohavíc i sed sú prispôsobené pre voľný pohyb bez obmedzení.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 44 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 44 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 44 položiek
Close

Prihlásenie