Close

Ručné náradie

Ručné náradie Počet produktov v kategórii: 549

Vŕtanie, pílenie, brúsenie pri moderných dielňach a montážnych prevádzkach funguje veľa vecí stlačením tlačidla. Napriek tou sa klieští a skrutkového kľúča nechce vzdať nikto. Skutočné tradičné náradie je nadčasové a zároveň všestranné. V našej ponuke nájdete kliešte, kladivá, bity a rôzne iné náradie. Ak vás nebaví kupovať všetko jednotlivo na ...

Pokračovať

Vŕtanie, pílenie, brúsenie pri moderných dielňach a montážnych prevádzkach funguje veľa vecí stlačením tlačidla. Napriek tou sa klieští a skrutkového kľúča nechce vzdať nikto. Skutočné tradičné náradie je nadčasové a zároveň všestranné. V našej ponuke nájdete kliešte, kladivá, bity a rôzne iné náradie. Ak vás nebaví kupovať všetko jednotlivo na našom eshope nájdete sady náradia či vozík na náradie.

Skryť popis

Podkategórie

 • Skrutkovače, bity

  Skrutky môžu mať rôzne vyhotovenia a rozmery. Naše skrutkovače takisto. Vďaka kombinácii skrutkovača a bitu máte zaručenú flexibilitu. Naše bity sa dajú samozrejme používať aj s elektroskrutkovačmi. V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti a koncovky skrutkovačov ako aj bitov. Skrutkovače a bity nájdu svoje uplatnenie v rôznych profesiách ale nemali by chýbať ani doma v náradí. Naša ponuka je dosť veľká a nájdu sa v nej aj tí náročnejší.

 • Kľúče

  V sade náradia alebo v domácej dielni nájdeme množstvo kľúčov.

  Uťahovacie kľúče sú niečo, čo nesmie chýbať v žiadnej dielni. V ponike máme nespočetné množstvo druhov, keď každý má iné využitie a hodí sa na iný typ skrutky.

  • vidlicové kľúče - sú klasickým typom, ktorý nájdete v každej garáži či domácej dielni. Slúžia na uťahovanie šesťhranných matíc a skrutiek a ich veľkou výhodou je široký výber veľkostí.
  • očkové kľúče - plnia rovnaký účel ako kľúče stanové s výhodou, že očká sú opatrené malými zúbkami, vďaka ktorým máte oveľa viac pozícií na uchytenie matice alebo skrutky.
  • francúzske kľúče - sa občas nazývajú aj hasáky a svoju prednosť majú vo svojej univerzálnej veľkosti, ktorá sa nastaví pootočením skrutky. Francúzske kľúče sú spravidla menšie ako hasáky.
  • račňové kľúče - podobné stanovým. Líšia sa očkom, ktoré má v sebe zabudovaný račňový mechanizmus pre plynulejšie a pohodlnejšie uťahovanie.
  • nástrčné kľúče - umožňujú uťahovanie skrutiek pomocou rôzne veľkých nástrčných lavíc, na ktoré sa z druhej strany nasadí kĺb a je vytvorená páka
  • trúbkové kľúče - fungujú podobne ako hlavice nástrčných kľúčov - sú ale obojstranné a uťahovanie prebieha vďaka vratidlu, ktoré sa prestrčí cez rúrku hlavice a vytvorí tak opäť páku
  • imbusové kľúče -  používajú sa na uťahovanie a povoľovanie skrutiek šesťhranných skrutiek, ktorých koniec presne padne do hlavice skrutky.
  • torxové kľúče - vyvinuté americkou spoločnosťou, čiže tiež hviezdičkové, sú kľúče so špecálnou tvarovanou hlavou, ktorá umožňuje väčší prenos krútiaceho momentu než klasický šesťhran.
  • kľúče na kolesá - používajú sa na prezúvanie pneumatík
  • momentové kľúče - majú svoju výhodu v tom, že tým uľahčia dotiahnutie matíc presne na potrebný moment. Tým zabezpečíte ich dlhšiu životnosť, pretože ich nebudete zbytočne preťahovať a tiež zabránite ich uvoľneniu z dôvodu nízkeho dotiahnutia.
  • kľúče na olejové filtre - vám pomôžu s výmenou starých olejových filtrov vo vašom vozidle. Vďaka svojmu tvaru a spôsobu uchytenia sa vám filtre budú nielen lepšie skrutkovať, ale tiež si ich pri montovaní nechtiac neponičíte.
 • Kliešte, hasáky, svorky

  Kliešte sú všestrannejšie, ako si myslíte. Sú viacúčelovým nástrojom, od strihania cez držanie až po odrezanie. Hasáky majú nastaviteľný rozsah čeľustí a preto sú maximálne všestranne použiteľné.Svorky nahrádzajú zverák práve tak kde sa nenachádza a vy potrebujete niečo uchopiť.   V našej ponuke nájdete rôzne druhy kliešťov, hasákov, ako aj svoriek stačí si len vybrať.

 • Kladivá, sekery

  Kladivá sa používajú aj pri najmenších renováciách a preto či už doma alebo v dielni kladivo nesmie chýbať. Z rovnakej skupiny nástrojov, ale s trochu odlišným použitým je sekera. Pri výbere správnej sekery by ste mali venovať pozornosť niektorým z jej parametrov. Niektoré prvky osí by ste mali pred nákupom overiť a to spracovanie, kvalita čepele, porisko. V našej ponuke nájdete množstvo produktov, stačí si vybrať práve ten, ktorý vám vyhovuje.

 • Sekáče, páčidlá

  Spoľahlivé sekáče sa používajú na sekacie a búracie práce. Sú vyrobené z robustnej ocele. Jeho špicaté ostrie umožňuje cielené použitie na búranie. V ponuke nájdete aj rôzne páčidlá. Páčidlo je trochu nenápadné, ale veľmi dôležité náradie. Sú dobrými pomocníkmi pri renováciách a opravách. Páčidlo využijete napríklad pri páčení latiek z podlahy alebo vyťahovaní klincov. Slúži tiež na delenie, ohýbanie alebo zatĺkanie.

 • Sponkovačky, sponky a...

  Aby vám pri práci nedošli spony v nastreľovacej pištoli, máme pre vás širokú ponuku spon. V dielni a na stavbe môžu byť veľmi užitočnými pomocníkmi pri mnohých prácach. Kvalitná klincovačka nájde uplatnenie aj pri pokladaní strešných krytín či drevostavbách akéhokoľvek typu. Väčšina nastreľovacích pištolí funguje na princípe stlačenej pružiny, ktorá po uvoľnení narazí do úderníka, a ktorý následne odovzdá energiu oceľovej sponke či klincu.

 • Sady náradí

  Súpravy ručného náradia ako sú skrutkovače, kľúče a ďalšie nástroje uložené v uzatvárateľnom kufríku alebo puzdre. Remeselníci a domáci majstri ich využijú v dielni, domácnosti, ale napríklad aj v kancelárii alebo aute. V našej ponuke nájdete širokú ponuku gola sád, skrutkovačov, bitov, vrtákov a mnoho ďalšieho - stačí si len vybrať.

 • Meradlá

  V ponuke máme rôzne druhy meradiel ako sú uholníky, metre, pásma, vodováhy. Meradlá v praxi používame na priame, prípadne nepriame meranie a porovnávanie dĺžkových rozmerov, uhlov, tvarov. Zvinovacie metre a pásma sú nástroje na meranie dĺžky . Meter má hlavne dobre sedieť v ruke. Každý má inú veľkosť dlane, preto sa zviňovacie metre vyrábajú v niekoľkých veľkostiach. Vodováhy a lasery sú neoceniteľnými pomocníkmi pri práci na stave alebo v dielni.

 • Príslušenstvo

  V tejto kategórii nájdete rôzne ceruzky ( tesárske, murárske), rôzne značkovače, oceľové kefy drôtené, spájkovacie cíny. Značkovače sú veľmi dobrým pomocníkom pri práci. Odolné značkovače do náročných podmienok ocení každý domáci majster. Ku spájkovaniu zasa nájdete kvalitné spájkovacie cíny s tavidlom. V ponuke nájdete kvalitné murárske ceruzky vhodné na tehly, kameň a betón. Tesárske ceruzky, ktoré sú vhodné na drevo. Ceruzky disponujú s vhodnou tvrdosťou a silnou tuhou.

 • Lopaty, rýle a...

  V našej ponuke nájdete rôzne lopaty, rýle, ale aj odhŕňače snehu. Žiadny správny záhradkár sa nezaobíde bez záhradného náradia. Hriadky treba po zime poriadne porýľovať, aby bola pôda poriadne prekyprená. Najlepším pomocníkom na túto činnosť je obyčajný rýľ, ktorý nájdete v tejto kategórii. Odhŕňače na sneh patria do výbavy každého domu. V ponuke nájdete rôzne druhy a veľkosti odhŕňačov na sneh stačí si vybrať.

 • Aerografia

  V tejto kategórii nájdete striekacie pištole, špirálové hadice. Striekacie pištole so zásobníkom s veľmi vysokou dôkladnosťou a precíznosťou lakovania. Špirálové hadice sú výborné vďaka odolnosti voči prelomeniu. Na hadiciach sú zabudované rýchlospojky. Sú určené pre rozvod vzduchu k pneumatickému ručnému náradiu. Tieto produkty sú určené na maľovanie, ktoré je desaťkrát rýchlejšie, než pri ručnom maľovaní valčekom.

 • Račne

  Montážne a automobilové dielne, servisy či priemyselná výroba vyžaduje profesionálne, spoľahlivé a vysokokvalitné náradie s maximálnou účinnosťou.  Račne spĺňajú všetky tieto požiadavky. Či sú veľké alebo malé, račne sú univerzálnymi pomocníkmi pri rôznych činnostiach. Výhodou kvalitných rační je ich spoľahlivosť aj pri extrémnej záťaži a námahe. V našej ponuke nájdete klasické, ale aj teleskopické račne.

 • Zveráky

  Zverák je v dielni najdôležitejšia súčasť. Dielňa bez zveráku nie je vlastne poriadna dielňa. Klasické dielenské zveráky majú čeľuste z vysoko kvalitnej ocele s veľkou kovadlinou a upevnením na matice. Do stolových alebo otočných zverákov upnete všetko čo potrebujete opíliť alebo zbrúsiť. Zveráky sa jednoduchou montážou pripevnia na pracovný stôl. V ponuke nájdete zveráky ku vŕtačke, zveráky so svorkou, ale aj zámočnícke zveráky.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 549 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 549 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 549 položiek
Close

Prihlásenie