Close

Monterkové bundy

Katalóg

Dostupnosť
Kolekcia

Monterkové bundy Počet produktov v kategórii: 95

Kvalitné monterkové bundy vhodné do každého odvetvia. V našej ponuke nájdete dámske, pánske aj detské montérkove bundy. Sú z kvalitných materiálov, nepremokavé, reflexné, maskáčové, s odopínateľnými rukávmi, s kapucňou či bez kapucne. Vybrané montérkové bundy sú vhodné do chladnejšieho počasia a ideálne dopĺňajú štýl pracovného odevu. Množstvo o...

Pokračovať

Kvalitné monterkové bundy vhodné do každého odvetvia. V našej ponuke nájdete dámske, pánske aj detské montérkove bundy. Sú z kvalitných materiálov, nepremokavé, reflexné, maskáčové, s odopínateľnými rukávmi, s kapucňou či bez kapucne. Vybrané montérkové bundy sú vhodné do chladnejšieho počasia a ideálne dopĺňajú štýl pracovného odevu. Množstvo odkladacieho priestoru a praktických vreciek využijete pri svojej práci.

Skryť popis

Podkategórie

  • Konfekčné veľkosti

    Pri výbere módy je veľkosť kľúčová. Snažíme sa vám výber čo najviac uľahčiť. V tejto kategórii nájdete bežné veľkosti. Dôležité parametre pri vyberaní sú výška postavy, obvod hrudníka a obvod pása. Samozrejme treba prihliadať aj na strih daného produktu. Veľa ľudí má problém pri kúpe tovaru a práve preto je potrebné vedieť svoju konfekčnú veľkosť. Veľkosť si zmeriate jednoducho: potrebujete krajčírsky meter, prípadne asistenta, ceruzka a papier. Obvod hrudníka sa meria v najširšom mieste hrudníka vodorovne okolo tela. Obvod pása meriame v úrovni opaska. Bočná dĺžka sa meria od pása cez boky až ku chodidlu.

  • Skrátené verzie

    Pri atypickej postave, kde potrebujete menšiu veľkosť ako je bežná konfekčná veľkosť máme pre vás produkty práve v tejto kategórii. Skrátená varianta je bežne skrátená o 3,4 až 5 cm. Dôležité parametre pri vyberaní odevy sú výška, obvod hrudníka a obvod pása. Obvod pása meriame v úrovni opaska. Obvod hrudníka sa meria v najširšom mieste a bočnú dĺžku zmeriate od pása cez boky až ku chodidlu.

  • Predĺžené verzie

    Náš eshop sa snaží poskytnúť každú veľkostnú radu oblečenia a tak v ponuke nájdete aj predĺžené verzie. Predĺžená verzia sa veľkostne líši od bežných veľkosti od 3,5 do 5 cm. Pri výbere oblečenia zohrávajú dôležité parametre ako obvod hrudníka, veľkosť pása a celková dĺžka. Obvod pása zmeriate v najširšom mieste hrudníka, obvod pása sa meria v oblasti opaska a bočnú dĺžku zmeriate od pása cez boky až ku chodidlu.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 95 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 95 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 95 položiek
Close

Prihlásenie