Close

Stavebná chémia

Stavebná chémia Počet produktov v kategórii: 55

Pri výstavbe, prestavbe, rôznych opravách sú neoddeliteľnou súčasťou procesu produkty radené do stavebnej chémie. V našej ponuke nájdete široký výber tesnení, lepidiel, PUR pien, silikónov či chemických kotiev. Stavebná chémia predstavuje ucelenú radu náterov určených na ochranu a povrchovú úpravu omietok, kameňa, betónu a dreva. Pre lepšie tesn...

Pokračovať

Pri výstavbe, prestavbe, rôznych opravách sú neoddeliteľnou súčasťou procesu produkty radené do stavebnej chémie. V našej ponuke nájdete široký výber tesnení, lepidiel, PUR pien, silikónov či chemických kotiev. Stavebná chémia predstavuje ucelenú radu náterov určených na ochranu a povrchovú úpravu omietok, kameňa, betónu a dreva. Pre lepšie tesnenie nájdete v tejto kategórii tesnenia či už v tekutom stave či tesniace nite. Na lepenie rôznych materiálov máme pre vás univerzálne, sekundové, pištoľové, dvojzložkové lepidlá. V sekcii stavebná chémia nájdete širokú ponuku produktov stačí si len vybrať.

Skryť popis

Podkategórie

 • Tesnenia

  Závitové tesnenia obzvlášť vhodné na tesnenie a zaisťovací prostriedok vhodný na jemné závity používané pri hydraulických tvárovkách na všeobecné účely. V ponuke nájdete tesnenia na ložiská, zaisťovanie závitov, rúry a armatúry, hadicové spoje, montáž a podobne. Tesnenia v tekutom stave musia vytvrdnúť narozdiel od tesniacich nití, ktoré tesnia ihneď po nanesení. V tejto kategórii nájdete rôzne balenia presne podľa vašej potreby

 • Lepidlá

  Existuje veľa lepidiel na rôzne účely. V našej ponuke nájdete univerzálne lepidlo, sekundové lepidlo, pištoľové lepidlo, dvojzložkové lepidlo, lepidlo na lepenie magnetov. Kvalitné lepidlá, ale aj odstraňovače lepidiel nájdete v tejto sekcii. Podľa potreby si stačí vybrať vhodné lepidlo práve pre vašu potrebu. Neváhajte a objednajte si z našej širokej ponuky lepidiel.

  • univerzálne lepidlá: lepidlá, ktoré sa delia na extrém a univerzál
  • dvojzložkové lepidlá: používajú sa na také materiály ako sú kovy, drevo, kameň a betón. Po vytvrdení je produkt pevný a odolný.
  • sekundové lepidlá: nájdete tu klasické, ale aj špeciálne sekundové lepidlo na lepenie skla a rôzne druhy plastov
 • PUR Peny

  Montážne peny sú použiteľné pre betón, drevo, polystyrén, na škáry a na stenu. Pred použitím montážnej peny venujte pozornosť podkladu, ktorý musí byť čistý, suchý a bez prachu a mastnoty. Niektoré montážne peny sú nízkoexpanzné, niektoré sú ideálne pre fixáciu sadrokartónu. Hodiť sa Vám môže aj pištoľ na PUR penu, ktorá penu dobre aplikuje a čistič, ktorý skvele vyčistí zvyšky peny na náradie. V ponuke klasické PUR peny s trubičkou, pištoľové PUR peny. 

 • Silikóny a tmely

  Sanitárne silikóny sú vhodné najmä do vlhkého prostredia kúpeľní. Sú odolné voči vode, vlhku a čistiacim prostriedkom. Sanitárne silikóny sa využívajú na škárovanie obkladov a dlažieb, sanitárnej keramiky ( umývadlá, WC ), vaní, spŕch a bazénov. Sanitárny silikón pôsobí tiež proti plesni a dá sa použiť ako na sklo, keramiku, tak aj drevo, kov, plastové materiály. V ponuke nájdete bezfarebné a farebné silikóny. Tesniaci tmel sa zas využíva na tesnenie škár. Tesniaci tmel je vlastne lepidlo.

 • Chemické kotvy

  Vysoko kvalitné chemické kotvy pre maximálnu spoľahlivosť pri práci. Pevné, odolné kotvenie a upevňovanie. Chemické systémy pre ťažké kotvenie do betónu a muriva. V tejto kategórii nájdete optimálne, spoľahlivé a hlavne bezpečné riešenie pre všetky aplikácie aj pri extrémnych podmienkach na mieste stavby. V ponuke nájdete produkty, ktoré môžete používať pri rôznych teplotách . 

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 55 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 55 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 55 položiek
Close

Prihlásenie