Close

Zváračky

Zváračky Počet produktov v kategórii: 31

Zváračky slúžia na rýchle a jednoduché domáce zváranie.  V našej ponuke nájdete malé a ľahké invertorové zváračky. Používajú sa na zváranie rôznymi metódami. Invertorové zváračky sú určené na zváranie ocele, nereze, hliníka aj medi. Zvárací invertor je kompaktný, digitálne riadený zvárací zdroj s nízkou hmotnosťou a vysokou elektrickou účinnosťo...

Pokračovať

Zváračky slúžia na rýchle a jednoduché domáce zváranie.  V našej ponuke nájdete malé a ľahké invertorové zváračky. Používajú sa na zváranie rôznymi metódami. Invertorové zváračky sú určené na zváranie ocele, nereze, hliníka aj medi. Zvárací invertor je kompaktný, digitálne riadený zvárací zdroj s nízkou hmotnosťou a vysokou elektrickou účinnosťou. Funguje na princípe meniča napätia pričom využíva toho, že s rastúcou prenášanou frekvenciou klesá hmotnosť. Na invertore je možné elektronicky regulovať výstupné napätie pre rôzne metódy zvárania.

Skryť popis

Podkategórie

  • Elektródy

    Univerzálne kontaktné rutilové elektródy pre zváranie ocelí, aj zhrdzavelých a pozinkovaných. Tieto elektródy sú ideálne na stehovanie a bodovanie, vhodné na všetky zváračské polohy. Elektródy sa extrémne ľahko zapaľujú a ľahko sa s nimi pracuje. Struska, ktorá sa vytvára pri zváraní je jednoducho odstrániteľná. Tieto elektródy nie sú vhodné na zváranie hrubých plechov, kotlov atď, kvôli menšiemu prievaru. Naopak na tenké plechy sú tieto elektródy vhodnejšie ako iné. Sú vhodné pre domácich majstrov. Vhodné sú pre zváracie transformátorové zdroje (trafo), ktoré funguje na princípe striedavého prúdu.

  • Príslušenstvo na zváranie

    Na zváranie potrebuje kvalitné príslušenstvo. Na zváranie elektródou je nutné mať zemniacu svorku a napájanie zváracieho drôtu, ktorým je kontaktná špička. V našej ponuke nájdete všetko od zváračského kladiva, keramickej dýzy, zváračskej pružiny. Tlačné pružiny sú v mnohých prípadoch vyrábané podľa noriem. U tlačivých pružín závisí tlačná sila, sila od použitého materiálu a na rozmeroch. Zváračské kladivo má klinové ukončenie na jednej strane a ostrý špic na druhej strane, slúžia na dokonale čistenie zvarov od trosky. Toto všetko nájdete v našej ponuke stačí si len vybrať.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 31 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 31 položiek
Close