Close

Ochrana dýchacích ciest

Ochrana dýchacích ciest Počet produktov v kategórii: 55

Ochrana dýchacích ciest je nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci so zdraviu škodlivými látkami v znečistenom pracovnom prostredí. Používať vhodnú ochranu dýchacích ciest je veľmi dôležité nakoľko škodlivú látku nemusíme vždy vidieť ani cítiť podľa zápachu. Podľa druhu práce, a jej náročnosti si môžeme zvoliť polomasky, celotvárové masky, fi...

Pokračovať

Ochrana dýchacích ciest je nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci so zdraviu škodlivými látkami v znečistenom pracovnom prostredí. Používať vhodnú ochranu dýchacích ciest je veľmi dôležité nakoľko škodlivú látku nemusíme vždy vidieť ani cítiť podľa zápachu. Podľa druhu práce, a jej náročnosti si môžeme zvoliť polomasky, celotvárové masky, filtre, náhradné diely, rúška. Ponúkame to najlepšie z ochrany dýchacích ciest od overených výrobcov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky EN 149:2001 + A1:2009.

Skryť popis

Podkategórie

 • Respirátory

  Respirátory slúžia na ochranu dýchacích ciest pred nebezpečnými časticami vo forme prachu, aerosólu, pár, ale aj pred baktériami a vírusmi. Stupeň ochrany určuje trieda FFP1-FFP3, ktorá je pri výbere dôležitá. Všetky respirátory spĺňajú normu EN 149. V našej ponuke nájdete respirátory bez filtra, ale aj s filtrom. V rôznych pracovných oblastiach je povinnosť chrániť dýchacie cesty. Na našom eshope nájdete kvalitné respirátory z kvalitných materiálov.

 • Polomasky

  Polomasky určené na ochranu dýchacích ciest v špecifických odvetviach. Ochrana dýchacích ciest je veľmi dôležitá, preto v našom eshope sme pre vás pripravili polomasky na tvár, ktoré vás ochránia. Polomasky vám zaručia nielen ochranu, ale aj maximálne pohodlie pri nosení. Polomasky sú vhodné aj pre tých, ktorí nosia okuliare a sú bezúdržbové. Ochranná polomasky disponujú vždy s dvoma vymeniteľnými filtrami s dlhou životnosťou a výdychovým ventilom pre zníženie akumulačného tepla.

 • Masky

  Celotvárové masky sú vysoko účinným prostriedkom pri ochrane dýchacích ciest v špecifických odvetviach. Uplatňujú sa najčastejšie v zamestnaní kde je zamestnanec vystavení potencionálnym zdravotným rizikám. Ochrana dýchacích ciest je základom, pokiaľ pracujete v blízkosti prachových častíc alebo nebezpečných plynov. Celotvárová maska okrem dýchacích ciest chráni aj vaše oči pred nebezpečnými chemickými látkami, časticami a taktiež pred biologickým či radiačným ohrozením.

 • Filtre

  Vymeniteľné predfiltre a filtre k maskám a polomaskám, držiaky na filtre a predfiltre. Filtre sú ochranné pracovné pomôcky vhodné pre použitie s polomaskou alebo celotvárovou maskou. Filtre proti pevným časticiam, proti plynom a parám a kombinované filtre majú dlhú dobu použitia a zaisťujú nízky dýchací odpor. Pri filtroch z našej ponuky sa môžete spoľahnúť na mimoriadnu ľahkosť s nízkym odporom dýchania. Filter je najviac bez obmedzení zorného pola.

 • Ostatné

  Príslušenstvo a doplnky k maskám a polomaskám. V našej ponuke nájdete čistiace obrúsky, mini štíty na tvár, ochranný kryt zorníka na celotvárovú masku, plošiny a držiaky ku filtrom. Čistiace obrúsky slúžia k pravidelnej údržbe a dezinfekcii masiek a polomasiek. V ponuke nájdete aj mini štít na tvár, ktorý chráni pred kvapôčkami s možným obsahom vírusu alebo baktérií.

 • Rúška

  Výhodou nosenia rúška je prevencia pred prenosom nákazy z kontaminovaných zdrojov, pretože bráni dotykom tváre a slizníc. Bežný človek sa dotkne tváre približne 23x za hodinu, čomu je vhodné v momentálnej situácii predchádzať. Rúško nieje zdravotnícka pomôcka, poskytne Vám preventívnu hygienickú ochranu.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 55 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 55 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 55 položiek
Close

Prihlásenie