Close

Odevy do dažďa

Odevy do dažďa Počet produktov v kategórii: 44

Nepremokavé odevy sú ideálne pracovné oblečenie do dažďa. Tieto nepremokavé odevy Vás budú chrániť pred zlým počasím hlavne v jesennom a zimnom období. V ponuke nájdete pršiplášte, nepremokavé nohavice, pláštenky, bundy, pončo, komplety. Uplatnenie tohto oblečenie nie je len pri práci, ale aj vo voľnom čase - rybárske a hubárske oblečenie. Kvali...

Pokračovať

Nepremokavé odevy sú ideálne pracovné oblečenie do dažďa. Tieto nepremokavé odevy Vás budú chrániť pred zlým počasím hlavne v jesennom a zimnom období. V ponuke nájdete pršiplášte, nepremokavé nohavice, pláštenky, bundy, pončo, komplety. Uplatnenie tohto oblečenie nie je len pri práci, ale aj vo voľnom čase - rybárske a hubárske oblečenie. Kvalitný nepremokavý materiál: PVC, PU, Polyetilén.

Skryť popis

Podkategórie

  • Plášte

    Plášte do dažďa určené do nepriaznivých poveternostných podmienok. Nepremokavé plášte poskytujú funkčnosť a kompletnú ochranu proti dažďu, snehu, hmle a vlhkosti. Výber správneho odevu je súčasťou práce vo vonkajšom prostredí. V ponuke nájdete dámske, pánske a detské plášte z kvalitných nepremokavých materiálov s pohodlným predĺženým strihom.

  • Sety

    Sety do dažďa určené do nepriaznivých poveternostných podmienok. Dámske, pánske, detské súpravy do dažďa z kvalitných nepremokavých materiálov, s ktorými zvládnete outdoorové aktivity aj za nepriaznivého počasia. V ponuke nájdete súpravy v rôznych farbách, doplnené o reflexné doplnky, ktoré poskytnú dostatočnú viditeľnosť aj počas zhoršeného počasia a tmy.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 44 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 44 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 44 položiek
Close

Prihlásenie