Close

Montérkové súpravy

Montérkové súpravy Počet produktov v kategórii: 4

Montérkové súpravy sú vhodné pracovné oblečenie na prácu v skladoch ako aj na prácu v exteriéroch. Klasické pracovné montérkové súpravy nielen na prácu v robote, ale aj do záhrady. V našej ponuke nájdete rôzne kvalitné montérkové súpravy, ako aj rôzne veľkosti. V tento kategórii nájdete aj predĺžené veľkosti pre vysokých majstrov. Tieto súpravy ...

Pokračovať

Montérkové súpravy sú vhodné pracovné oblečenie na prácu v skladoch ako aj na prácu v exteriéroch. Klasické pracovné montérkové súpravy nielen na prácu v robote, ale aj do záhrady. V našej ponuke nájdete rôzne kvalitné montérkové súpravy, ako aj rôzne veľkosti. V tento kategórii nájdete aj predĺžené veľkosti pre vysokých majstrov. Tieto súpravy obstoja aj v náročných podmienkach a zabezpečia adekvátnu ochranu a pohodlie.

Skryť popis

Podkategórie

  • Konfekčná veľkosť

    Pri výbere módy je veľkosť kľúčová. Snažíme sa vám výber čo najviac uľahčiť. V tejto kategórii nájdete bežné veľkosti. Dôležité parametre pri vyberaní sú výška postavy, obvod hrudníka a obvod pása. Samozrejme treba prihliadať aj na strih daného produktu. Veľa ľudí má problém pri kúpe tovaru a práve preto je potrebné vedieť svoju konfekčnú veľkosť. Veľkosť si zmeriate jednoducho: potrebujete krajčírsky meter, prípadne asistenta, ceruzka a papier. Obvod hrudníka sa meria v najširšom mieste hrudníka vodorovne okolo tela. Obvod pása meriame v úrovni opaska. Bočná dĺžka sa meria od pása cez boky až ku chodidlu.

  • Predĺžené verzie

    Náš eshop sa snaží poskytnúť každú veľkostnú radu oblečenia a tak v ponuke nájdete aj predĺžené verzie. Predĺžená verzia sa veľkostne líši od bežných veľkosti od 3,5 do 5 cm. Pri výbere oblečenia zohrávajú dôležité parametre ako obvod hrudníka, veľkosť pása a celková dĺžka. Obvod pása zmeriate v najširšom mieste hrudníka, obvod pása sa meria v oblasti opaska a bočnú dĺžku zmeriate od pása cez boky až ku chodidlu.

 
Rozšírený filter
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazujem 1 - 4 of 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Close

Prihlásenie