Close

Píly

Píly Počet produktov v kategórii: 8

Píla je jedno z najviac nápomocným náradí. Každý majster ocení pílu ako výpomoc s prácami na záhrade, okolo domu či priamo v domácnosti. Vybrať pílu nie je zložité - treba vedieť čo od nástroja očakávate a na aký druh práce pílu potrebujete. Pokračovať

Píla je jedno z najviac nápomocným náradí. Každý majster ocení pílu ako výpomoc s prácami na záhrade, okolo domu či priamo v domácnosti. Vybrať pílu nie je zložité - treba vedieť čo od nástroja očakávate a na aký druh práce pílu potrebujete.

Priamočiara píla: používa sa predovšetkým na tvarové rezanie. Funguje na princípe kmitavého pohybu, ktorý poháňa úzky zúbkový list. Priamočiare píly slúžia na rez dreva, plastov, hliníku či plechu.

Kotúčová píla: pomocou rotujúceho kotúča prerežete drevo, kov či plast, plech alebo porfix. Kotúčová píla si poradí s dreveným krovom, hranolmi alebo murivom - je určená na priamy rez.

Chvostová píla: určená na rez konárov, plechov či plastov. Využíva sa aj na tvarové vyrezávanie otvorov či zárezov.

Pokosová píla: umožňuje vytváranie čistých rezov, ktoré je potrebné vykonať pri skracovaní dreva či plastových trubiek. Za pomoci naklápacej hlavy môžete určiť sklon rezu v dvoch smeroch.

Skryť popis

 
Rozšírený filter
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
Zobrazujem 1 - 8 of 8 položiek
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
Close

Prihlásenie