Close

Kompresory

Kompresory  Počet produktov v kategórii: 38

Kompresory slúžia najmä na nahustenie pneumatík do automobilov alebo motocyklov. Samozrejme nájdu veľa ďalších uplatnení v autoservisoch, ale aj v domácom prostredí. Vďaka adaptérom vám ale pomôže vzduchom naplniť aj nafukovacie vybavenie. Adaptéry umožňujú prispôsobiť výfuk aj iným tvarom ventilov a vy tak dofúknete aj športové a rekreačné vyba...

Pokračovať

Kompresory slúžia najmä na nahustenie pneumatík do automobilov alebo motocyklov. Samozrejme nájdu veľa ďalších uplatnení v autoservisoch, ale aj v domácom prostredí. Vďaka adaptérom vám ale pomôže vzduchom naplniť aj nafukovacie vybavenie. Adaptéry umožňujú prispôsobiť výfuk aj iným tvarom ventilov a vy tak dofúknete aj športové a rekreačné vybavenie.  Niektoré kompresory umožňujú aj odsávanie vzduchu. Odsávanie využijete na vyfukovanie objemného vybavenia. V našej ponuke nájdete olejový a bezolejový kompresor.

Olejový kompresor: má mazanie prispôsobenie podobne, ako je tomu pri spaľovacom motore - olej je roztrekovaný do priestoru valca, olejové pary sa potom dostávajú do stlačovaného vzduchu. Výhodou olejového kompresora je jeho dlhšia životnosť a tiež životnosť a tie sa menej zahrieva. 

Bezolejový piestový kompresor má pre fungovanie namiesto olejovej nádrže špeciálne klzné materiály. V porovnaní s olejovým má kratšiu životnosť.

Skryť popis

Podkategórie

 • Príslušenstvo a...

  Na našom eshope si môžete dokúpiť aj doplnky na kompresory. Nájdete tu rôzne hadice alebo komplet navijak s hadicou, ktorý uľahčí pohyb a manipuláciu koncového zariadenia kompresora, hadicové svorky, rôzne pištole.

  Hadice nájdete dlhé aj krátke či už s koncovkou alebo bez koncovky.

  Striekacie pištole majú univerzálne využitie pri opravách. Striekacie pištole umožňujú jednoduché dávkovanie farby a nastavenie množstva vzduchu pre maximálne efektívnu a jednoduchú prácu.

  Prefukovacia pištoľ, ktorá umožňuje prietok vzduchu. Vďaka ľahkému materiálu sú veľmi pohodlné a ľahké.

  V ponuke nájdete mnoho ďalších výrobkov podľa vašej potreby.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 38 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 38 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 38 položiek
Close

Prihlásenie