Close

Elektrické náradie

Elektrické náradie Počet produktov v kategórii: 144

Kvalitné náradie je potrebné v každej dielni. S takýmto náradím ide práca od ruky. V našej ponuke nájdete elektrické náradie pre dielňu, garáž a to kvalitné vŕtačky, brúsky, píly, zváračky, miešadlá a mnoho ďalšieho. Svojimi parametrami, vlastnosťami a kvalitou zodpovedá vysokým štandardom. Elektrické náradie vám ušetrí veľa práce pokiaľ si ho d...

Pokračovať

Kvalitné náradie je potrebné v každej dielni. S takýmto náradím ide práca od ruky. V našej ponuke nájdete elektrické náradie pre dielňu, garáž a to kvalitné vŕtačky, brúsky, píly, zváračky, miešadlá a mnoho ďalšieho. Svojimi parametrami, vlastnosťami a kvalitou zodpovedá vysokým štandardom. Elektrické náradie vám ušetrí veľa práce pokiaľ si ho dobre vyberiete. 

Skryť popis

Podkategórie

 • Brúsky a frézy

  Brúska je obrábací stroj určený na brúsenie kovu, dreva, alebo iných materiálov. Brúsky môžu byť konštruované buď ako stacionárne (neprenosné) stroje alebo ako ručné prenosné strojové náradie. Či už ste profesionál alebo len hobby majster a potrebujete brúsiť, nezaobídete sa bez kvalitnej brúsky. V našej ponuke nájdete oscilačné, excentrické, pásové, uhlové, pneumatické brúsky.

  • excentrická brúska: na hladenie, brúsenie s kruhovou brúsnou plochou. Vhodná na hladké brúsenie aj odstraňovanie materiálu s veľkým úderom na veľkých povrchoch. Špeciálna výhoda j schopnosť brúsiť nerovné povrchy
  • vibračné brúsky:  slúžia na brúsenie dreva, tmelov, plastov a niektorých kovov. Na brúsenie rôznych záhybov.
  • pásové brúsky: na rýchle odstraňovanie materiálu, predovšetkým na úplne ostraňovanie vrstiev lakov a náterov
  • pneumatická brúska: je určená na brúsenie dreva, kovov, plastov, škárovacej a emailovej plochy a tiež na leštenie. Súčasťou brúsky je výstup pre pripojenie externého odsávania prachu a regulátor otáčok

 • Hoblíky

  Tu nájdete hoblíky pre precízne hobľovanie, zarovnávanie, pre vytváranie polodrážok alebo zrážanie hrán. Umožňujú opracovať aj surové drevo, zraziť ostré hrany, zároveň povrchy a drážkovanie. Spravidla sa líšia šírkou a hĺbkou úderu.  Užitočné funkcie elektrických hoblíkov sú najčastejšie odsávanie, vodiaca lišta, vak na hobliny. Hĺbka úderu určuje akú výšku materiálu dokáže hoblík oddeliť na jeden záťah. Platí čím väčšia hĺbka úderu, tým viac je hobľovanie namáhavé a nepresné. Odporúčaná maximálna hĺbka úderu je okolo 3 mm.

 • Kladivá

  Elektrické kladivá ponúkajú rovnaký štandard ako bežné príklepové vŕtačky. Výhodou je ich mobilita, môžete ich využiť všade tam, kde nie je elektrika.

  Tieto kladivá slúžia v stavebníctve k demoláciám muriva či likvidácii asfaltových kobercov. Na osekávanie obkladu či sekanie drážok sú vhodné vŕtacie kladivá. Pneumatické vŕtacie kladivá slúžia na presné a čisté vŕtanie do väčšiny známych stavebných materiálov.

  Aku kladivá spájajú silu, výkon a dlhú životnosť.

 • Multifunkčné náradie

  Univerzálne stroje pre širokú škálu použitia – rezanie rôznych materiálov, brúsenie, odstraňovanie farebných náterov a lakov a vrstiev rôznych materiálov.

  Medzi toto náradie radíme ručné elektrické nástroje s výmennými nástavcami, ktoré zastúpia úlohu hneď niekoľkých druhov nástrojov. S jedným zariadením tak zvládnete viac činností. V našej ponuke nájdete trojuholníkové brúsne papiere, škrabák, trojuholníkovú hlavu ako aj segmentový kotúč.

  Multifunkčné zariadenia majú mäkkú rukoväť pre pohodlné uchopenie, disponujú s jednoručným ovládaním a vymeniteľnou hlavou bez náradia.

 • Píly

  Píla je jedno z najviac nápomocným náradí. Každý majster ocení pílu ako výpomoc s prácami na záhrade, okolo domu či priamo v domácnosti. Vybrať pílu nie je zložité - treba vedieť čo od nástroja očakávate a na aký druh práce pílu potrebujete.

  Priamočiara píla: používa sa predovšetkým na tvarové rezanie. Funguje na princípe kmitavého pohybu, ktorý poháňa úzky zúbkový list. Priamočiare píly slúžia na rez dreva, plastov, hliníku či plechu.

  Kotúčová píla: pomocou rotujúceho kotúča prerežete drevo, kov či plast, plech alebo porfix. Kotúčová píla si poradí s dreveným krovom, hranolmi alebo murivom - je určená na priamy rez.

  Chvostová píla: určená na rez konárov, plechov či plastov. Využíva sa aj na tvarové vyrezávanie otvorov či zárezov.

  Pokosová píla: umožňuje vytváranie čistých rezov, ktoré je potrebné vykonať pri skracovaní dreva či plastových trubiek. Za pomoci naklápacej hlavy môžete určiť sklon rezu v dvoch smeroch.

 • Teplovzdušné pištole

  Teplovzdušné pištole sa používajú predovšetkým pri odstraňovaní starých náterov farieb a lakov alebo na dekoračné a dokončovacie práce. Líšia sa v spôsobe regulácie teploty a jej rozsahu. Tieto pištole majú vlastnosti ako je ochrana proti prehriatiu, rôzne trysky atď.

  Rozsah teplôt:

  • okolo 150° C - sušenie dreva, čerstvo natretých alebo nalakovaných plôch
  • okolo 200° C - sušenie múrov, zohrievanie potrubia
  • okolo 250 až 350° C - odstraňovanie lakov a náterov z dreva, nedochádza pri nej k tepelnej deštrukcii dreva
  • okolo 400° C - uvoľňovanie a tavenie aj tých najodolnejších náterových materiálov, lepidiel a tmelov
  • okolo 600° C - zapálenie dreveného uhlia

 • Vŕtačky

  Vŕtačky sú obrábacie stroje, ktoré sú určené na vŕtanie otvorov do plného materiálu, alebo obrábanie otvorov, ktoré boli vytvorené s prídavkom na obrábanie pri odlievaní, kovaní, vypaľovaní a pod. Vŕtačka by nemala chýbať v dielni žiadneho domáceho majstra. Tento pomocník pomôže vŕtať dieru do steny kvôli poličke, prevŕtať závit alebo vŕtať do dreva či plastu - toto všetko za pomoci jedného náradia.

  Elektrická vŕtačka bez príklepu: je najčastejšie používaná. Používa sa na bežné pracovné úkony ako je vŕtanie do mäkších materiálov. Nemá funkciu tzv. príklepu, ktorý slúži na vŕtanie do tvrdých povrchov. Slúži na domáce majstrovanie, drobné domáce práce

  Elektrická príklepová vŕtačka: je vhodná na vŕtanie do tvrdých materiálov, ako sú betón, murivo alebo mäkké kamene. Na vŕtanie do mäkkých materiálov je možné príklep vypnúť. Táto vŕtačka má spravidla aj opačný chod s reguláciou otáčok, preto je možné ju použiť aj ako skrutkovať.

 • Leštičky

  Leštičky slúžia k dokonalým úpravám betónových plôch priemyselných hál, skladov, garáží, rodinných domov a pod.  Leštička na betón je perfektná na opracovanie a leštenie kameňa. Leštička je vhodná na leštenie za sucha. Leštičku možno použiť s brúsnym papierom na nosnom kotúči či iným kotúčom použiť aj na odstránenie povrchovej úpravy.

 • Miešadlá

  Miešacie zariadenia sú špeciálne zariadenia na miešanie stavebných zmesí. Miešacie zariadenie pracuje na princípe vŕtačky, keď za stáleho pohybu rozmiešava požadovanú hmotu. Miešadlá veľmi uľahčujú prácu pri miešaní farieb a stavebných hmôt ako sú malty a špárovacie hmoty. Miešadlá zvládnu aj náročnejšie používanie. Miešadlo by by nemalo chýbať u žiadneho lakovníka, určite však aj u maliara či pracovníka na stavbách. Konštrukcia má obojručnú rukoväť. Príkon od 1300 - 1800 W je pre profesionálne použitie na miešanie stavebných materiálov, farieb a chemikálii.

 • Zváračky

  Zváračky slúžia na rýchle a jednoduché domáce zváranie.  V našej ponuke nájdete malé a ľahké invertorové zváračky. Používajú sa na zváranie rôznymi metódami. Invertorové zváračky sú určené na zváranie ocele, nereze, hliníka aj medi. Zvárací invertor je kompaktný, digitálne riadený zvárací zdroj s nízkou hmotnosťou a vysokou elektrickou účinnosťou. Funguje na princípe meniča napätia pričom využíva toho, že s rastúcou prenášanou frekvenciou klesá hmotnosť. Na invertore je možné elektronicky regulovať výstupné napätie pre rôzne metódy zvárania.

 • Spájkovačky

  Patríte medzi domácich majstrov, ktorý majú všetko po ruke? Vo vašej výbave teda nemôže chýbať spájkovačka. Spájkovačky dokážu za pomoci vysokých teplôt spojiť materiály z rôznych kovov. Využitie nájdu aj v elektrotechnike a strojárstve. V tejto kategórii nájdete odporovú spájkovačku, transformátorovú spájkovačku, digitálnu spájkovačku, ako aj odsávač cínu a kolofóniu. Kolofónia he vhodná pre spájkovanie i mierne znečistených spojov v elektronike a elektrotechnike.

 • Lepiace pištole a...

  Lepiace pištole majú veľa možností na využitie a to od výroby ozdôb až po opravy rôznych vecí v domácnosti. Vo všeobecnosti sa líšia výkonom a možnosťou nastavenia teploty. Napájanie tavnej pištole:

  - elektrická: neobmedzená pracovná doba

  - akumulátorová: možnosť lepenia aj mimo dosahu elektrickej energie. Obmedzená pracovná doba ( batéria ).

  Pištole majú ergonomické rukoväte, ktoré sa dobre držia najmä pri dlhej práci.

  V našej ponuke nájdete aj príslušenstvo na lepiace pištole a to tavné tyčinky. Tavné tyčinky môžu byť neutrálne alebo farebné.

 • Kompresory

  Kompresory slúžia najmä na nahustenie pneumatík do automobilov alebo motocyklov. Samozrejme nájdu veľa ďalších uplatnení v autoservisoch, ale aj v domácom prostredí. Vďaka adaptérom vám ale pomôže vzduchom naplniť aj nafukovacie vybavenie. Adaptéry umožňujú prispôsobiť výfuk aj iným tvarom ventilov a vy tak dofúknete aj športové a rekreačné vybavenie.  Niektoré kompresory umožňujú aj odsávanie vzduchu. Odsávanie využijete na vyfukovanie objemného vybavenia. V našej ponuke nájdete olejový a bezolejový kompresor.

  Olejový kompresor: má mazanie prispôsobenie podobne, ako je tomu pri spaľovacom motore - olej je roztrekovaný do priestoru valca, olejové pary sa potom dostávajú do stlačovaného vzduchu. Výhodou olejového kompresora je jeho dlhšia životnosť a tiež životnosť a tie sa menej zahrieva. 

  Bezolejový piestový kompresor má pre fungovanie namiesto olejovej nádrže špeciálne klzné materiály. V porovnaní s olejovým má kratšiu životnosť.

 • Vysokotlakové čističe...

  Vďaka vysokému tlaku dostanete špinu takmer od všadiaľ!

 • Záhrada

  Posledné úpravy na vašom trávniku sú dôležité. Dobrá strunová kosačka na trávu je ideálnym pomocníkom na miestach, ktoré sú pre bežnú kosačku nedostupné. Ľahko s ňou zastrihnete vysokú trávu pozdĺž ciest a v tesnej blízkosti plotov a múrov. Rovnako tak ľahko doladíte trávnik blízko stromov.

  V ponuke nájdete elektrickú strunovú kosačku, ktorá je ľahká a lacnejšia oproti benzínovým kosačkám. Táto kosačka je ideálna na občasnú a kratšiu prácu.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 144 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 144 položiek
Close