Close

Biele odevy- Gastro, Wellness, Zdravotníctvo

Biele odevy- Gastro, Wellness, Zdravotníctvo Počet produktov v kategórii: 63

Biele odevy vhodné do odvetví gastronómie, wellness, zdravotníctva. Dobre poslúžia ako zdravotnícke oblečenie, čašnícke oblečenie  alebo napr. kuchárske oblečenie. Ponúkame pracovné gastro odevy vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú prispôsobené pre každodennú prácu dokonca aj v extrémnych podmienkach. Dámske aj pánske nohavice, košele, plášte, ochranné návleky, kabáty a to všetko nájdete v našej ponuke.

Podkategórie

 • Bundy

  Biele bundy vhodné do špecifických odvetví ako gastronómia, wellness a zdravotníctvo. Dobre poslúžia ako zdravotnícke oblečenie alebo napr. kuchárske oblečenie. Dámske, pánske bundy z kvalitného materiálu pre pohodlné nosenie pri práci, ale aj vo voľnom čase Vás ohrejú v chladných dňoch v každom ročnom období. V ponuke nájdete modely bez kapucne či s kapucňou, s vreckami, ale aj bez vreciek.

 • Vesty

  Biele vesty vhodné do špecifických odvetví ako gastronómia, wellness a zdravotníctvo. Dobre poslúžia ako zdravotnícke oblečenie, čašnícke oblečenie alebo napr. kuchárske oblečenie. Dámske, pánske biele vesty s vreckami, ale aj bez vreciek Vás zahrejú pri prechodnom počasí. Vesty majú zapínanie na zips okolo, ktorého je farebný lem alebo prevedenie bez farebného lemu.

 • Nohavice

  Biele nohavice vhodné do špecifických odvetví ako gastronómia, wellness a zdravotníctvo. Dobre poslúžia ako zdravotnícke oblečenie, čašnícke oblečenie alebo napr. kuchárske oblečenie. Dámske, pánske biele nohavice s pevným pásom alebo s pohodlným gumeným pásom. Na určitých modeloch sa nachádzajú pútka na stiahnutie v zadnej časti, ale aj vrecká, ktoré sú praktický doplnok pri práci.

 • Plášte

  Biele plášte vhodné do špecifických odvetví ako gastronómia, wellness a zdravotníctvo. Dobre poslúžia ako zdravotnícke oblečenie alebo vo výrobných podmienkach, ktoré si to vyžadujú. Jednoduchý a pracovný strih sadne na každú postavu. Vpredu sa zapínajú na gombíky, na plášťoch sú paktické vrecká. Kvalitné materiály ako je bavlna a polyester zaručia maximálne pohodlie.

 • Rondony, košele

  Biele košele, rondony vhodné do špecifických odvetví ako gastronómia, wellness a zdravotníctvo. Dobre poslúžia ako zdravotnícke oblečenie alebo napr. kuchárske oblečenie. Dámske, pánske košele a rondony z kvalitných miešaných materiálov, ale aj čistej bavlny zabezpečia maximálne pohodlie. Rondony nájdete v rôznych farbách s krátkym aj dlhým rukávom.

 • Zástery

  Biele zástery vhodné do špecifických odvetví ako gastronómia, wellness a zdravotníctvo. Dobre poslúžia ako zdravotnícke oblečenie, čašnícke oblečenie, zástery do potravín alebo napr. kuchárske oblečenie. V ponuke nájdete UNI zástery ako napríklad kyselinovzdorné, jednorázové, pre servírky, čašnícke, kuchárske. Zástery z kvalitných materiálov v rôznych farbách s náprsenkou alebo do pása.

 • Doplnky

  Doplnky vhodné do špecifických odvetví ako gastronómia, wellness a zdravotníctvo. Pracovné návleky, príručník či jednorázové čiapky. Tieto doplnky ku práci chránia Vaše oblečenie, ale aj nechcené padanie vlasov či už do jedla, v zdravotníctve a všade tak kde je to nevhodné. Biely príručník pre čašníkov a personál v reštaurácii či hoteloch z kvalitného materiálu ako je bavlna.

 • Pracovné sandále - biele

  Pracovné sandále s oceľovou špičkou ale aj bez nej pre zdravotníkov, gastro alebo welness segment. Ak potrebujete poradiť alebo pomôcť s Vašou objednávkou, napíšte nám prosím. Pracovná obuv je ideálna na letné teplé dni. V ponuke nájdete biele, protišmykové sandále z rôznych kvalitných materiálov ako koža, guma či látková obuv.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 63 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 63 položiek
Close