Close

AKU a Elektrické náradie

AKU a Elektrické náradie Počet produktov v kategórii: 203

Pokiaľ máte v dielni kvalitné náradie práca ide od ruky. V našej ponuke nájdete kvalitné elektrické, ako aj akumulátorové náradie. Samozrejme ku náradiu bude potrebné aj príslušenstvo, ktoré nájdete tiež na našom eshope. Ponúkame nielen kvalitné elektrické vŕtačky, brúsky, píly, ktoré využijete vo vašej dielni, ale samozrejme aj výborné akumulátorové náradie, ktoré nepotrebuje elektrickú sieť a tak sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta. 

Podkategórie

  • Elektrické náradie

    Kvalitné náradie je potrebné v každej dielni. S takýmto náradím ide práca od ruky. V našej ponuke nájdete elektrické náradie pre dielňu, garáž a to kvalitné vŕtačky, brúsky, píly, zváračky, miešadlá a mnoho ďalšieho. Svojimi parametrami, vlastnosťami a kvalitou zodpovedá vysokým štandardom. Elektrické náradie vám ušetrí veľa práce pokiaľ si ho dobre vyberiete. 

  • Akumulátorové náradie

    V našej ponuke nájdete širokú ponuku akumulátorového náradia vhodné na hobby, ale aj profesionálne použitie. Toto náradie poskytuje špičkový výkon v tých najnáročnejších podmienkach. Je charakterizované nadštandardnou výdržou a dlhou životnosťou batérie. Vďaka batérii sa nemusíte spoliehať na elektrickú energiu, pracujete rýchlo a efektívne bez káblu. Uľahčíte si tak prácu vo výškach a v ťažko dostupnom teréne. V našej ponuke nájdete kompletnú radu akumulátorového náradia.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 203 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 203 položiek
Close