Close

Monterky

Monterky Počet produktov v kategórii: 301

Kvalitné monterky vhodné do každého odvetvia a počasia. Okrem klasiky v tejto kategórii nájdete aj reflexné monterky,  alebo monterky pre deti. Samozrejmosťou sú aj dámske monterky. Na leto si môžte vybrať podľa svôjho vkusu monterkové kraťasy. Ak budete potrebovať pomoc pri objednaní neváhajte nás prosím kontaktovať.

Podkategórie

 • Monterkové bundy

  Kvalitné monterkové bundy vhodné do každého odvetvia. V našej ponuke nájdete dámske, pánske aj detské montérkove bundy. Sú z kvalitných materiálov, nepremokavé, reflexné, maskáčové, s odopínateľnými rukávmi, s kapucňou či bez kapucne. Vybrané montérkové bundy sú vhodné do chladnejšieho počasia a ideálne dopĺňajú štýl pracovného odevu. Množstvo odkladacieho priestoru a praktických vreciek využijete pri svojej práci.

 • Monterkové vesty

  Kvalitné vesty vhodné do každého odvetvia. Pracovné vesty slúžia pri prechodnom období, kedy kvôli počasiu nevyhovujú pracovné odevy či tričká. Využívajú sa hlavne na jar a jeseň, v určitých prípadoch aj v zime. Montérkové vesty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré Vám poskytnú maximálny komfort. Jedná sa o miešané materiály alebo čistú bavlnu.

 • Monterkové nohavice

  Kvalitné monterkové nohavice vhodné do každého odvetvia. V ponuke nájdete maskáčové, odopínateľné, nepremokavé, softshellové, protiporezové montérkové nohavice. Montérkové nohavice z miešaných materiálov či čistej bavlny v pánskom, dámskom a detskom prevedení. Na nohaviciach sa nachádza veľa užitočných vreciek na pracovné náradie.

 • Nohavice na traky

  Kvalitné monterkové nohavice na traky vhodné do každého odvetvia. Dámske, pánske, detské monterkové nohavice s náprsenkou rôznej gramáže. Na nohaviciach sú multifunkčné vrecká a množstvo užitočných doplnkov. Športový strih je pohodlný, šírka nohavíc i sed sú prispôsobené pre voľný pohyb bez obmedzení. Zapínanie je riešené z boku, dovoľuje reguľovať šírku podľa potreby, guma pomáha zaistiť oblečenie v žiadanej výške a zároveň zvyšuje komfort pri nosení. Nohavice sú v ponuke v rozmanitých spracovaniach a v niekoľkých farbách.

 • Monterkové kraťasy

  Monterkové kraťasy ideálne do hál a teplého počasia. Kvalitný zmiešaný materiál alebo prírodná bavlna vám poskytnú príjemné pohodlie po celý deň. Materiál dobre odvádza pot. Nohavice môžete regulovať pevným pásom alebo pružným pásom doplnením gumou. Vrecká sú riešené voľne alebo kryté zipsom či pätkou. Praktické nohavice môžete spojiť s logom firmy a to potlačou alebo výšivkou.

 • Kombinézy

  Monterkové kombinézy vhodné do každého odvetvia. Ideálny pracovný odev pre prácu v teréne i do dielne. Kvalitné zmiešané materiály alebo čistá bavlna zaručí pohodlie a chráni pokožku pred prechladnutím, zraneniam i postriekaním a zároveň odvádzajú pot. Na kombinézach sú pevné manžety, opasok, zvýšený golier, veľa praktických vreciek na zapínanie, voľných, ale aj krytých pätkou. Na hornú časť si môžete doplniť logo firmy. Kombinézy sú v množstve farebných kombinácií.

 • Sukne

  Montérkové sukne sú atraktívnym riešením pre dámy v rôznych odvetviach. Vďaka svojmu modernému strihu a atraktívnemu prevedeniu je vhodná na nosenie nielen v práci , ale aj vo voľnom čase. V ponuke nájdete množstvo dámskych pracovných odevov, ktoré sa hodia k montérkovým sukniam. Kvalitný materiál zabezpečuje maximálne pohodlie. Pracovné sukne ponúkajú multifunkčné vrecká, ktoré sú vhodné pri hobby pracovných, záhradkárskych aktivitách.

 • Detské montérky

  Tu nájdete niečo pre vašich malých pomocníkov. Detské montérkové nohavice na traky zabezpečia pohodlie vďaka kvalitným materiálom. Traky sú vynikajúce na udržanie nohavíc na správnom mieste. Vaše deti tak môžu bezpečne pomáhať pri práci a ešte sa budú aj tešiť, že sa podobajú ozajstným majstrom. Vďaka pevnému materiálu, z ktorého sú vyrobené, držia o niečo viac ako tepláky.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 301 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 301 položiek
Close