Close

Montérky

Katalóg

Dostupnosť
Kolekcia

Montérky Počet produktov v kategórii: 354

Ak chcete nájsť to čo potrebujete čo najrýchlejšie, použite prosím naše filtre na ľavej strane Vašej obrazovky. Pokračovať

Ak chcete nájsť to čo potrebujete čo najrýchlejšie, použite prosím naše filtre na ľavej strane Vašej obrazovky.

Kvalitné montérky vhodné do každého odvetvia a počasia. Okrem klasiky v tejto kategórii nájdete aj reflexné monterky,  alebo montérky pre deti. Samozrejmosťou sú aj dámske montérky. Na leto si môžte vybrať podľa svojho vkusu montérkové kraťasy. Ak budete potrebovať pomoc pri objednaní neváhajte nás prosím kontaktovať.

Skryť popis

Podkategórie

 • Monterkové bundy

  Kvalitné monterkové bundy vhodné do každého odvetvia. V našej ponuke nájdete dámske, pánske aj detské montérkove bundy. Sú z kvalitných materiálov, nepremokavé, reflexné, maskáčové, s odopínateľnými rukávmi, s kapucňou či bez kapucne. Vybrané montérkové bundy sú vhodné do chladnejšieho počasia a ideálne dopĺňajú štýl pracovného odevu. Množstvo odkladacieho priestoru a praktických vreciek využijete pri svojej práci.

 • Monterkové vesty

  Kvalitné vesty vhodné do každého odvetvia. Pracovné vesty slúžia pri prechodnom období, kedy kvôli počasiu nevyhovujú pracovné odevy či tričká. Využívajú sa hlavne na jar a jeseň, v určitých prípadoch aj v zime. Montérkové vesty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré Vám poskytnú maximálny komfort. Jedná sa o miešané materiály alebo čistú bavlnu.

 • Monterkové nohavice

  Kvalitné monterkové nohavice vhodné do každého odvetvia. V ponuke nájdete maskáčové, odopínateľné, nepremokavé, softshellové, protiporezové montérkové nohavice. Montérkové nohavice z miešaných materiálov či čistej bavlny v pánskom, dámskom a detskom prevedení. Na nohaviciach sa nachádza veľa užitočných vreciek na pracovné náradie.

 • Nohavice na traky

  Kvalitné monterkové nohavice na traky vhodné do každého odvetvia. Dámske, pánske, detské monterkové nohavice s náprsenkou rôznej gramáže. Na nohaviciach sú multifunkčné vrecká a množstvo užitočných doplnkov. Športový strih je pohodlný, šírka nohavíc i sed sú prispôsobené pre voľný pohyb bez obmedzení. Zapínanie je riešené z boku, dovoľuje reguľovať šírku podľa potreby, guma pomáha zaistiť oblečenie v žiadanej výške a zároveň zvyšuje komfort pri nosení. Nohavice sú v ponuke v rozmanitých spracovaniach a v niekoľkých farbách.

 • Monterkové kraťasy

  Monterkové kraťasy ideálne do hál a teplého počasia. Kvalitný zmiešaný materiál alebo prírodná bavlna vám poskytnú príjemné pohodlie po celý deň. Materiál dobre odvádza pot. Nohavice môžete regulovať pevným pásom alebo pružným pásom doplnením gumou. Vrecká sú riešené voľne alebo kryté zipsom či pätkou. Praktické nohavice môžete spojiť s logom firmy a to potlačou alebo výšivkou.

 • Kombinézy

  Monterkové kombinézy vhodné do každého odvetvia. Ideálny pracovný odev pre prácu v teréne i do dielne. Kvalitné zmiešané materiály alebo čistá bavlna zaručí pohodlie a chráni pokožku pred prechladnutím, zraneniam i postriekaním a zároveň odvádzajú pot. Na kombinézach sú pevné manžety, opasok, zvýšený golier, veľa praktických vreciek na zapínanie, voľných, ale aj krytých pätkou. Na hornú časť si môžete doplniť logo firmy. Kombinézy sú v množstve farebných kombinácií.

 • Detské montérky

  Tu nájdete niečo pre vašich malých pomocníkov. Detské montérkové nohavice na traky zabezpečia pohodlie vďaka kvalitným materiálom. Traky sú vynikajúce na udržanie nohavíc na správnom mieste. Vaše deti tak môžu bezpečne pomáhať pri práci a ešte sa budú aj tešiť, že sa podobajú ozajstným majstrom. Vďaka pevnému materiálu, z ktorého sú vyrobené, držia o niečo viac ako tepláky.

 • Montérkové súpravy

  Montérkové súpravy sú vhodné pracovné oblečenie na prácu v skladoch ako aj na prácu v exteriéroch. Klasické pracovné montérkové súpravy nielen na prácu v robote, ale aj do záhrady. V našej ponuke nájdete rôzne kvalitné montérkové súpravy, ako aj rôzne veľkosti. V tento kategórii nájdete aj predĺžené veľkosti pre vysokých majstrov. Tieto súpravy obstoja aj v náročných podmienkach a zabezpečia adekvátnu ochranu a pohodlie.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 354 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 354 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 354 položiek
Close

Prihlásenie