Close

Akumulátorové náradie

Akumulátorové náradie Počet produktov v kategórii: 65

V našej ponuke nájdete širokú ponuku akumulátorového náradia vhodné na hobby, ale aj profesionálne použitie. Toto náradie poskytuje špičkový výkon v tých najnáročnejších podmienkach. Je charakterizované nadštandardnou výdržou a dlhou životnosťou batérie. Vďaka batérii sa nemusíte spoliehať na elektrickú energiu, pracujete rýchlo a efektívne bez ...

Pokračovať

V našej ponuke nájdete širokú ponuku akumulátorového náradia vhodné na hobby, ale aj profesionálne použitie. Toto náradie poskytuje špičkový výkon v tých najnáročnejších podmienkach. Je charakterizované nadštandardnou výdržou a dlhou životnosťou batérie. Vďaka batérii sa nemusíte spoliehať na elektrickú energiu, pracujete rýchlo a efektívne bez káblu. Uľahčíte si tak prácu vo výškach a v ťažko dostupnom teréne. V našej ponuke nájdete kompletnú radu akumulátorového náradia.

Skryť popis

Podkategórie

 • Kompletná rada SAS...

  Akumulátorové náradie s vysokým výkonom a širokým spektrom využitia. Akumulátory prinášajú obrovskú výhodu v nezávislosti na pripojení k elektrickej sieti. Nemusíte hľadať zásuvky a už vôbec ťahať predlžovacie káble. S akumulátorovým náradím môžete pracovať kdekoľvek, nehrozí poškodenie prívodného kábla a úraz prúdom. Aku náradie má širokú a univerzálnu využiteľnosť a na jedno nabitie dokáže pracovať aj niekoľko hodín. V tejto kategórii nájdete rôzne akumulátory, kladivá, brúsky, nabíjačky, uťahováky len si treba vybrať podľa potreby.

 • Príslušenstvo
 • AKU Vŕtačky/ Skrutkovače

  Akumulátorové vŕtačky sú veľmi obľúbeným náradím pre profi remeselníkov, rovnako však aj pre hobby kutilov. Ideálne sú vďaka svojej výkonnosti a jednoduchej manipulácii. Využijete ich na vŕtanie, ale tiež na skrutkovanie. Aku vŕtačky sú nedoceniteľné pri rôznych prácach. V našej ponuke si môžete vybrať z rôzneho vybavenia a z množstva doplnkov.

  Aku vŕtačka s príklepom - vhodné na skrutkovanie a vŕtanie do kovu, dreva, plastu, muriva a tehly.

  Aku vŕtačka bez príklepu -  vhodné na skrutkovanie a vŕtanie do kovu, dreva a plastu.

 • AKU Kladivá

  Aku vŕtacie kladivá ponúkajú rovnaký štandard ako bežné príklepové vŕtačky. Výhodou je aj ich mobilita, môžete ich využiť všade tam, kde nie je elektrika. Využijete ich na vŕtanie do betónu alebo muriva, ale aj na sekanie kameňa a demolačné práce. Oproti klasickým kladivám disponujú dobíjacím akumulátorom, a tak ich využijete. aj keď práve nemáte prístup k zásuvke. Medzi jednotlivými režimami môžete ľahko prepínať, a tak sa kombinované aku kladivo hodí predovšetkým pre domácich majstrov, ktorí nemajú presne vyhradenú jednu oblasť využitia.

 • AKU Brúsky

  Brúsenie, delenie i skracovanie. Aku brúsky sú viacúčelové náradie, ktoré ľahko opracuje drevo, plast a kov. Oproti elektrickým brúskam vynikajú dobrou mobilitou, keďže nepotrebuje elektrickú energiu ani predlžovacie káble. Pri výbere je potrebné sledovať hmotnosť a počet kmitov a otáčok. Počet kmitov sa udáva v prípade vibračných brúsok sa uvádza počet kmitov za minútu. Otáčky sa udávajú v prípade pásových brúsok.

 • AKU Píly

  Kto nechce riešiť elektrinu ani benzín, tak práve pre nich sú určené aku píly, ktoré pracujú na batériu. Sú vhodné pre domáce aj pracovné využitie. Kapacita a výber batérie sú hlavné parametre pri výbere píly. Ich výhodou je ľahký štart len stlačením tlačítka, tichý chod bez emisii a nízke vibrácie. Tieto píly sú čím viac využívané pri práci v záhrade. Sú dokonale tiché pri rezaní. Všetky píly v našej ponuke sú v špičkovej kvalite, s výkonom, tichou prevádzkou a ergonomickým dizajnom.

 • AKU Multináradie

  Súčasťou aku techniky sú akumulátory ( batérie ). Kvalitné batérie alebo akumulátory a ich nabíjačky sú veľmi dôležité pre bezpečnú a kvalitnú prácu s akýmkoľvek aku výkonom. Vhodne zvoleným akumulátorom podľa kapacity a napätie môžeme dopomôcť k tomu, že aku technika vydrží pracovať dlhšiu dobu. Kvalitná nabíjačka zasa umožní rýchlejšie nabíjanie batérie. V našej ponuke nájdete moderné a kvalitné riešenie s myšlienkou jedného akumulátora. Profesionálne multifunkčné náradie na rezanie, pílenie a brúsenie.

 • AKU Sponkovačky

  Sponkovačka by nemala chýbať ani v jednej domácnosti. Využijete ju v exteriéri aj v interiéri.  Tohto praktického pomocníka využijete pri čalúnnických, dekoračných alebo kutilských prácach. So sponkovačkou pribijete najrôznejšie materiály jedným stlačením. Akumulátorové sponkovačky si poradia aj s náročnými úlohami. Aku prevedenie zaručuje vysokú mobilitu, ktorá poskytuje užívateľovi neobmedzené možnosti použitia na akomkoľvek mieste.

 • AKU náradie do záhrady

  Ak chcete kosiť trávu bez hluku spaľovacieho motora a pritom nezávisle na elektrickej prípojke, najlepšou voľbou sú silné akumulátorové vyžínače. Zabezpečujú tichú a spoľahlivú prevádzku pri údržbe zelene v tichých zónach, najmä okolo nemocníc, škôl, v parkoch, obytných zónach. Jednotný systém batérii a nabíjačky sa používa na všetky akumulátorové prístroje Dedra. Všetky produkty majú vysokú kvalitu, tichú prevádzku a ergonomický dizajn. 

 • AKU Vysávače

  Ak vás nebaví ťahať kábel za vysávačom tak najlepšie riešenie pre vás je akumulátorový vysávač. Ten sa zaobíde bez dosahu elektrickej zásuvky, nesklame sacím výkonom. Vďaka nízkej hmotnosti umožňuje pohodlné upratovanie. Akumulátorové vysávače sú maximálne odolné a pracujú aj s veľkou nečistotou. V našej ponuke nájdete akumulátorový vysávač, ktorý vám pomôže s rýchlym upratovaním omrviniek, zvieracích chlpov a ďalších nečistôt v interiéri vozidla.

 • AKU Kompresor

  Akumulátorový kompresor je šikovný pomocník na rýchle plnenie pneumatík, lopty alebo nafukovacie hračky. Akumulátorový kompresor sa preto oplatí mať so sebou pri cestách na dovolenku, kedy prednosti aku kompresorov oceníte najčastejšie. Tieto kompresory majú veľmi ľahkú údržbu a tak vám šetria čas. Kompresor disponuje s praktickou rukoväťou na prenášanie.

 • AKU rádio

  Akumulátorové rádia sú skvelým pomocníkom na stavbách a všade tam, kde nie je prívod energie. Kvalitné a praktické rádia sú konštrukčne navrhnuté aj do extrémnych podmienok, môžete ich teda používať skutočne pri každej práci. Rádio je napájané kvalitnými batériami. V našej ponuke nájdete rôzne rádia, reproduktory, ako aj batéria a nabíjačky. Rozozvučte svoje dni v práci, dobrá nálada v práci zaručí, že vám pôjde robota od ruky.

 • AKU lampa

  Akumulátorové lampy sú vhodné pre rôzne druhy práce, kde nie je elektrický prúd. Ak si potrebujete posvietiť na svoju prácu v dielni alebo na miestach kde nie je dostatočný prísun svetla, určite si obľúbite akumulátorové lampy. Veľkou výhodou akumulátorových lámp je dlhá výdrž a optimálna svietivosť. Vysoká kvalita, nízka spotreba energie a akumulátorová batéria sú veľké výhody týchto produktov, ktoré si zamilujete. Pracovné aku svietidlá vydržia aj tie najdrsnejšie podmienky v teréne a na pracovisku.

 • AKU vytláčacia pištoľ

  Akumulátorové vytláčacie pištole, ktoré využijú nielen domáci kutilovia. Pištoľ je určená na stlačenie silikónu, lepidla a tmelu. Lisovacia sila umožňuje použitie aj veľmi hustých hmôt. Kvalitné akumulátorové pištole zabezpečujú prísun materiálu a perfektné dávkovanie. V našej ponuke nájdete kvalitné aku pištole s vynikajúcim akumulátorom, ktorý poskytuje dostatočne dlhú dobu práce a s predĺženou dobou životnosti. Túto pištoľ ocenia hlavne profesionáli pri tmelení veľkých plôch.

 • Akumulátory a...
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 65 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 65 položiek
Close