Close

Ruksaky, kapsy, púzdra na zbrane

Ruksaky, kapsy, púzdra na zbrane Počet produktov v kategórii: 226

V našom eshope nájdete kvalitné ruksaky, ľadvinky, kapsy, púzdra na zbrane, peňaženky a mnoho ďalších vecí v rôznych farebných, veľkostných prevedeniach. Výrobky spĺňajú kritéria kvalitnej výroby, ktoré dosahujú vysoký štandard nielen z hľadiska funkčnosti, kvality spracovania, ale aj výberu použitých materiálov. Pre každý účel by ste si mali pa...

Pokračovať

V našom eshope nájdete kvalitné ruksaky, ľadvinky, kapsy, púzdra na zbrane, peňaženky a mnoho ďalších vecí v rôznych farebných, veľkostných prevedeniach. Výrobky spĺňajú kritéria kvalitnej výroby, ktoré dosahujú vysoký štandard nielen z hľadiska funkčnosti, kvality spracovania, ale aj výberu použitých materiálov. Pre každý účel by ste si mali patrične vybrať vybavenie a na vybavenie treba úložný priestor. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky presne taký batoh či tašku, ktorá Vám maximálne vyhovuje na vašich potulkách po prírode alebo len na bežné použitie. 

Skryť popis

Podkategórie

  • Ruksaky a tašky

    Ak sa chystáte na kratšiu či dlhšiu cestu a batoh si ponesiete na chrbte, siahnete skôr po ľahšom a praktickom prevedení. Kvalitné taktické ruksaky sú pevné, oderuvzdorné a vodeodolné pre každodenné používanie. Všetky batohy v našej ponuke majú výhody najmä v modernej konštrukcii, kvalitných odolných materiáloch a niektoré modely aj v anatomickom tvarovanom posuvnom panely. Batohy sú vybavené viacerými priehradkami, vreckami na vybavenie.

  • Púzdra, ľadvinky a kapsy

    Multifunkčné ľadvinky ocenia všetci nadšenci prírody či cyklistiky. V tejto kategórii nájdete aj púzdra na zbraň, peňaženky, cestovné tašky, tašky na laptop, lekárničky a mnoho ďalšieho, stačí si vybrať z našej širokej ponuky.  Hľadáte úložný priestor pre vaše doklady, peniaze, mobil a ďalšie veci, ktoré potrebujete mať nevyhnutne po ruke aj v prírode? V našej ponuke nájdete praktické kapsy či ľadvinky, ktoré poskytujú ochranu vecí pred krádežou, môžete do nich umiestniť nevyhnutné doplnky alebo si ich zobrať pokojne do mesta. Kapsičky je možné umiestniť na púzdro, batoh, vestu alebo opasok.

  • Strelecké vrecká a...
 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 226 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 226 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 226 položiek
Close

Prihlásenie