Close

Ochranné a regeneračné krémy

Strong Power Magic, masť, 30g

Skladom: 23 položiek

ZAREGISTRUJ SA A ZÍSKAŠ EŠTE 5% VERNOSTNÚ ZĽAVU

7,90 € s DPH

Detaily

Hrejivá masť inšpirovaná ženami, ktoré si chcú každý deň v mesiaci užívať naplno s úsmevom na perách. Je namiešaná tak, aby ste cítili hrejivý pocit čo najdlhšie a získala si Vás nádherná bylinná vôňa. 

Masť spája optimálny mix kvalitných surovín a pôsobí priaznivo pri ťažkostiach pohybového aparátu, pri nepríjemných pocitoch v oblasti hlavy, nosa a podbruška.

Každá zložka prírodnej masti má svoj význam. Vhodne zvolená kombinácia mentolu a gáfru v masti Magic vytvára synergický efekt, ktorý zlepšuje pocit pohodlia a úľavy. Mentol príjemne chladí a zmierňuje opuch a podráždenie. Gáfor zlepšuje prekrvenie a podporuje relaxáciu svalov. Spolu s ďalšími bylinnými silicami (kosodrevina, rozmarín, levanduľa, eukalyptus, klinček, mäta prieporná a škorica) v masťovom základe zo včelieho vosku vytvára silný a účinný produkt, ktorý dokáže pomôcť nielen pri pohybových ťažkostiach, ale dokáže aj zmierniť rôzne ženské problémy a nepríjemné bolesti.

Doprajte si magický pocit úľavy s protizápalovou hrejivou masťou Magic, ktorá Vám pomôže prekonať ťažkosti a vráti Vám pocit pohody.

 

UPOZORNENIE:

Ak je Vaša pokožka citlivá, môže sa vyskytnúť alergická reakcia na niektorú z aktívnych zložiek prípravku. Pred aplikáciou preverte vlastnú znášanlivosť prípravku na malej časti pokožky na predlaktí.

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte pri teplote +5 až +25 °C.

ZLOŽENIE (INCI):

Petrolatum, Menthol, Cera Alba, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Beheneth-10, Camphor, Lavandula Angustifolia Oil, Pinus Mugo Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Coumarin, Hexyl

Vlastnosti

Gramáž30g
Strong Power Magic, masť, 30gSP003 MAGIC POWER Varianta: MAGIC POWER

Skladom: 23 položiek (k odoslaniu ihneď)

7,90 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Tiež si kúpili

Close