Close

Železiarstvo

Železiarstvo Počet produktov v kategórii: 2687

Tu nájdete všetko od šróbky až po vŕtačku. Ponúkame náradie potrebné v každej dielni či stavbe. Zveráky, náradie, stavebná chémia, píly, kosačky, elektro, hadice, ohrievače, oleje, vazelíny, pásky a mnoho ďalšieho nájdete v našej ponuke. Každý majster ocení rôzne pomôcky do dielne. Pre vaše potreby rozširujeme sortiment dielenského náradia. V so...

Pokračovať

Tu nájdete všetko od šróbky až po vŕtačku. Ponúkame náradie potrebné v každej dielni či stavbe. Zveráky, náradie, stavebná chémia, píly, kosačky, elektro, hadice, ohrievače, oleje, vazelíny, pásky a mnoho ďalšieho nájdete v našej ponuke. Každý majster ocení rôzne pomôcky do dielne. Pre vaše potreby rozširujeme sortiment dielenského náradia. V sortimente nájdete náradie od výrobcov Bosh, Dedra, Makita, Milwaukee a mnoho ďalších overených výrobcov. Ak chcete mať všetko na jednom mieste a po ruke, vyberte si gola sady náradia uložené v kufríku. Tak máme v náradí stále poriadok a ľahko ho zoberieme so sebou na miesto, kde ho práve potrebujete.

Skryť popis

Podkategórie

 • Náradie

  V sekcii náradie nájdete mnoho ručného náradia, AKU a elektrického náradia či rôzne príslušenstvo na náradie. Či už potrebujete tesársku ceruzku, hadicu na kompresor, rezný kotúč, gola sady alebo kladivo neváhajte sa obrátiť na nás. Naše výrobky v ponuke sú z kvalitných, pevných materiálov. Všetky nástroje podliehajú k postupnému opotrebovaniu a je ich potrebné vymeniť z času na čas. V našej ponuke nájdete rozličný tovar presne ten, ktorý potrebujete vo vašej práci či dielničke.

 • Stavebná chémia

  Pri výstavbe, prestavbe, rôznych opravách sú neoddeliteľnou súčasťou procesu produkty radené do stavebnej chémie. V našej ponuke nájdete široký výber tesnení, lepidiel, PUR pien, silikónov či chemických kotiev. Stavebná chémia predstavuje ucelenú radu náterov určených na ochranu a povrchovú úpravu omietok, kameňa, betónu a dreva. Pre lepšie tesnenie nájdete v tejto kategórii tesnenia či už v tekutom stave či tesniace nite. Na lepenie rôznych materiálov máme pre vás univerzálne, sekundové, pištoľové, dvojzložkové lepidlá. V sekcii stavebná chémia nájdete širokú ponuku produktov stačí si len vybrať.

 • Záhrada

  V tejto kategórii nájdete sortiment súvisiaci so záhradou. Kosačky, píly, sortiment pre zavlažovanie atď...

 • Elektro

  Každý majster potrebujete kvalitné elektro náradie. V tejto kategórii nájdete rôzne svietidlá, odvlhčovače, vysávače, elektrocentrály. Nabíjacie svietidlá šetria prírodu a dlhodobo tiež aj financie. Nabíjacie akumulátory majú veľkú kapacitu a dlhú životnosť.  Baterky sa dajú nabíjať aj na USB. V ponuke nájdete elektrocentrály, ktoré majú širokú možnosť využitia. Elektrocentrála funguje na základe spaľovania benzínu a tým vyrába elektrinu. Odvlhčovače vzduchu slúžia na odstránenie vlhkosti z miestnosti. Toto a veľa ďalších produktov nájdete v tejto kategórii.

 • Ohrievače

  Vo všeobecnosti sa používajú ohrievače na stavbách, vysušovanie stien, obchodných priestoroch a podobne. Uplatnenie môžu nájsť aj ako hlavná vykurovacia jednotka. Aktuálne v našej ponuke nájdete elektrické, plynové či naftové ohrievače. Dôležitým parametrom pri výbere ohrievača patrí predovšetkým výkon, veľkosť miestnosti, ale aj bezpečnostné prvky. Elektrické ohrievače postavíte do miestnosti a zapojíte do siete

 • Hadice na vzduch a...

  Kvalitné hadice sú určené pre stlačený vzduch a pripájanie vzduchového náradia ku kompresoru. V ponuke nájdete rôzne klasické, špirálové hadice, ale aj rýchlospojky ku hadiciam. Tieto hadice sú určené pre rôzne využitie. Hadice sú vyrobené z kvalitného PVC materiálu, ktorý zaisťuje ich maximálnu pružnosť, flexibilitu a odolnosť voči poškodeniu. Pri výbere hadice a rýchlospojky treba dbať hlavne na tlak vzduchu.

 • Oleje, vazelíny, čističe

  Olej je pre Vaše auto veľmi dôležitý a je lepšie nepodceniť jeho pravidelnú kontrolu a dopĺňanie. I keď sa na prvý pohľad zdá, že výber oleja je priveľmi zložitý a niektoré označenia olejov sú tiež zložité, v skutočnosti to nie je až také náročné.

  Na použitie vazelíny je veľa dôvodov. Vazelínou namažete napríklad vrtáky, ošetríte chrómované a lakované diely alebo ochránite kovy a nátery do každého počasia. Vazelína slúži aj ako tuk do guľôčkových ložísk.

 • Vodoinštalačný materiál
 • Elektrocentrály a zdroje

  V našej ponuke nájdete inovatívne elektrocentrály , ktoré ponúkajú množstvo výhod. Poskytujú kvalitu, maximálny výkon a sú taktiež spoľahlivé.  Nájdu široké uplatnenie a sú vhodné aj na profesionálne využitie. Elektrocentrála funguje na princípe spaľovania benzínu a tým vyrába elektrinu. Využijete ich na miestach bez prístupu elektrickej siete.

 • Pásky
 • Značkovacie spreje
 • Klinové remene

  POTREBUJETE RÝCHLO NÁJSŤ KONKRÉTNY REMEŇ?

  Použite prosím náš filter, ktorý nájdete nižšie na ľavej strane webu.

  Tam si môžte pohodlne navoliť napr. šírku a dĺžku ktorú práve potrebujete.

 • Klince

  Ak potrebujete niečo niekam pripevniť, pribiť a zároveň chcete aby to poriadne držalo tak potrebujete kvalitné klince. U nás si vyberiete zo širokej ponuky klincov od renomovaného Českého výrobcu HAŠPL. V ponuke máme rôzne rozmery pre rôzne potreby. Napríklad čalúnicke klince, tesárske klince, klince do krytiny, hákové klince, kalené klince, stavebné klince, zámočnícke klince, kolárske klince, konvexné klince alebo skrutkové klince.

 • AUTO-MOTO

  V tejto kategórii nájdete mnoho výrobkov určených pre vaše auto. Od rôznych kvapalín cez autokozmetiku až po zdviháky. Ponuka zahŕňa širokú škálu prípravkov , ktoré zaistia pre vaše auto maximálnu starostlivosť. S pomocou čističov, šampónov si perfektne vyčistíte auto od nečistôt. Motorové oleje zasa zabezpečia správny chod vášho vozidla. Správna starostlivosť o automobil zaručí, že vás na ceste nič neprekvapí. Väčšina motoristov vie, že z hľadiska starostlivosti o vozidlo je najnáročnejšie zimné obdobie. V našej ponuke samozrejme nájdete aj zimné kvapaliny či už do ostrekovačov alebo do chladiča.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 2687 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 2687 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 2687 položiek
Close

Prihlásenie