Close

Hadice na vzduch a príslušenstvo

Hadice na vzduch a príslušenstvo Počet produktov v kategórii: 54

Kvalitné hadice sú určené pre stlačený vzduch a pripájanie vzduchového náradia ku kompresoru. V ponuke nájdete rôzne klasické, špirálové hadice, ale aj rýchlospojky ku hadiciam. Tieto hadice sú určené pre rôzne využitie. Hadice sú vyrobené z kvalitného PVC materiálu, ktorý zaisťuje ich maximálnu pružnosť, flexibilitu a odolnosť voči poškodeniu. ...

Pokračovať

Kvalitné hadice sú určené pre stlačený vzduch a pripájanie vzduchového náradia ku kompresoru. V ponuke nájdete rôzne klasické, špirálové hadice, ale aj rýchlospojky ku hadiciam. Tieto hadice sú určené pre rôzne využitie. Hadice sú vyrobené z kvalitného PVC materiálu, ktorý zaisťuje ich maximálnu pružnosť, flexibilitu a odolnosť voči poškodeniu. Pri výbere hadice a rýchlospojky treba dbať hlavne na tlak vzduchu.

Skryť popis

Podkategórie

  • Rýchlospojky

    Rýchlospojky sú určené k hadiciam kompresorov, ale aj na spojenie rôznych hadíc. Vďaka ich presnosti sa s nimi rýchlo a jednoducho pracuje. V našej ponuke nájdete rýchlospojky v rôznych veľkostiach, s vnútorným a vonkajším závitom. Slúžia na rýchle a spoľahlivé spojenie. Uľahčujú prácu vďaka rýchlejšiemu a bezpečnejšiemu spojeniu. Hadicové spojky sa vyznačujú dlhou životnosťou a môžete si ich vybrať v rôznych veľkostiach. Vyrábajú sa z rôznych materiálov od klasického kovu až po robustný a veľmi odolný plast.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 54 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 54 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 54 položiek
Close

Prihlásenie