Close

Ohrievače

Ohrievače Počet produktov v kategórii: 6

Vo všeobecnosti sa používajú ohrievače na stavbách, vysušovanie stien, obchodných priestoroch a podobne. Uplatnenie môžu nájsť aj ako hlavná vykurovacia jednotka. Aktuálne v našej ponuke nájdete elektrické, plynové či naftové ohrievače. Dôležitým parametrom pri výbere ohrievača patrí predovšetkým výkon, veľkosť miestnosti, ale aj bezpečnostné pr...

Pokračovať

Vo všeobecnosti sa používajú ohrievače na stavbách, vysušovanie stien, obchodných priestoroch a podobne. Uplatnenie môžu nájsť aj ako hlavná vykurovacia jednotka. Aktuálne v našej ponuke nájdete elektrické, plynové či naftové ohrievače. Dôležitým parametrom pri výbere ohrievača patrí predovšetkým výkon, veľkosť miestnosti, ale aj bezpečnostné prvky. Elektrické ohrievače postavíte do miestnosti a zapojíte do siete

Skryť popis

Podkategórie

 • Elektrické ohrievače

  V ponuke nájdete elektrické ohrievače, ktoré vás príjemne zahrejú v chladnom prostredí. Elektrické ohrievače vykurujú bezpečne, pohodlne a efektívne. Elektrinu premieňajú na teplo bez energetických strát a využívajú ju na 100 %. Pri týchto ohrievačoch je výhoda jednoduchého ovládania , možnosť nasmerovať teplo alebo jednoduché prenášanie. Elektrické radiátory vyberajte podľa veľkosti plochy, ktorú chcete vykurovať. Konvektory sú doplnkom alebo náhradným zdrojom tepla, ktorý môže byť na podlahe, ale môže visieť aj na stene. Teplovzdušné ventilátory sú ideálne do dielne, na stavbe.

 • Plynové ohrievače

  Plynové ohrievače fungujú na princípe fúkania vzduchu pomocou ventilátora alebo sálajú teplo do priestoru. Podľa výkonu sú vhodné na vyhrievanie malých až veľkých miestností a objektov v domácnosti, stavebníctve, poľnohospodárstve, obchode a priemysle.  Pri spaľovaní využívajú propán-bután a kyslík, preto je potrebné vetranie priestorov. Pracujú efektívne s rýchlym nástupom tepla. Hlavnou výhodou je plynových ohrievačov je nezávislosť na elektrickom prúde.

 • Naftové ohrievače

  Naftové ohrievače sú veľké a robustné s dlhou životnosťou a patria medzi najlacnejšie spôsoby ohrievania. Tieto ohrievače sú vhodné na ohrievanie otvorených aj uzavretých priestorov ako sú haly, výrobné priestory a podnikateľské priestory. Sú jednoduché na údržbu, nutné je používať správnu naftu. V ponuke máme plynové ohrievače s termostatom na udržiavanie konštantnej teploty v miestnosti a reguláciu výkonu. Odolná konštrukcia s držadlom a kolieskami umožňuje nasadenie aj v náročnejších podmienkach.

 • Olejové ohrievače

  Pomocou termostatu viete veľmi presne nastaviť požadovanú teplotu. Olej vo vnútri udrží teplo po dlhú dobu, vďaka čomu zabezpečíme stabilnú teplotu aj po vypnutí ohrievača.

 
Rozšírený filter
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
Zobrazujem 1 - 6 of 6 položiek
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
Close

Prihlásenie