Close

Nože & Multifunkčné náradie

Katalóg

Nože & Multifunkčné náradie Počet produktov v kategórii: 164

V tejto kategórii nájdete multifunkčné nože, multifunkčné náradie, zatváracie nože, púzdra, sekery a mnoho ďalšieho. Multifunkčné nože sú naozaj šikovnou pomôckou, ktorú si navyše môžete zobrať naozaj kdekoľvek. So správnym multifunkčným náradím sa nikdy nedostanete do zlej situácie a budete pripravení na všetko, čo sa stane. Zatváracie nôž sú v...

Pokračovať

V tejto kategórii nájdete multifunkčné nože, multifunkčné náradie, zatváracie nože, púzdra, sekery a mnoho ďalšieho. Multifunkčné nože sú naozaj šikovnou pomôckou, ktorú si navyše môžete zobrať naozaj kdekoľvek. So správnym multifunkčným náradím sa nikdy nedostanete do zlej situácie a budete pripravení na všetko, čo sa stane. Zatváracie nôž sú veľmi praktické pre svoje rozmery. Veľmi kvalitné sekery a obojručné nože sú skvelou pomôckou nielen na záhrade, ale aj pri kempingu. V našej širokej ponuke nájdete mnoho zaujímavých kúskov.

Skryť popis

Podkategórie

 • Multifunkčné nože

  Multifunkčné nože sú pomôckou, ktorá hlavne okrem hlavnej čepele obsahuje ďalšie nástroje, ktoré nájdu pri mnohých príležitostiach doma či v prírode. Vzhľadom na svoju kompaktnú veľkosť sa multifunkčný nožík hodí na každodenné nosenie nielen vo vrecku alebo v batohu. Vďaka nožničkám na manikúru či pilníku nájdu miesto aj v dámskej kabelke. Pri pohybe v prírode nikdy neviete kedy bude potrebný tento malý pomocník. V našej ponuke nájdete kvalitné švajčiarske nože v rôznych veľkostiach.

 • Multifunkčné náradie

  Od roku 1983 vyrába spoločnosť LEATHERMAN NÁSTROJE, ktoré sú veľmi odolné a na prácu ako stvorené. Keď Tim Leatherman a jeho obchodný spoločník Steve Berliner zakladali spoločnosť s nástrojmi Pocket Survival (PST), nemali tušenie, že sa jedného dňa bude vyrábať viac ako 30 modelov na ploche 90,000 štvorcových metrov v továrni s viac ako 400 zamestnancami. Multitooly sú viacúčelové náradia, často nôž alebo kliešte, doplnené o doplnkové vlastnosti.

 • Nože s pevnou čepeľou

  Nože patria medzi nástroje určené na rezanie a krájanie. Nôž s pevnou čepeľou má fixované ostrie v neustále otvorenej polohe. Dobrý lovecký nôž je perfektný spoločník pre všetky druhy úloh. Nôž pozostáva z dvoch základných častí a to kvalitnej oceľovej čepele a rukoväte, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov. Každý typ noža má svoje využitie a pri správnom používaní si môžete ušetriť čas aj námahu. V našej ponuke nájdete nože rôznych veľkostí a farieb.

 • Zatváracie nože

  Zatváracie nože majú sklopnú čepeľ a ich výhodou sú kompaktné rozmery. Nože môžu mať rukoväť vyrobenú z rôznych materiálov. Dôležitou funkciou otváracieho noža je poistka, ktorá zabezpečuje bezpečné používanie noža a znižuje zranenia pri práci. Údržba zatváracieho noža je dôležitá pre jeho správne fungovanie. Veríme, že v našej ponuke si nájdete ten správny nôž, ktorý spĺňa vaše požiadavky.

 • Púzdra, nožnice,...

  Nie každý nôž má sponu na uchytenie, aby sa dal pohodlne nosiť. K dispozícii preto máme rôzne druhy púzdier či už kožených alebo textilných, ktoré sa dajú nosiť na opasku. V ponuke nájdete aj náhradné bity na multifunkčné náradie Leatherman, škrabky na ovocie a zeleninu pre šikmé spracovanie. Na našom eshope nájdete aj kvalitné brúsky na nože od značky Victorinox. Tieto brúsky sú určené na kuchynské a čiastočne aj vreckové nože. Majú tvarovanú rukoväť, ktorá zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a zároveň aj dostatočnú ochranu rúk.

 • Kuchynské nože

  Žiadna dobrá kuchyňa sa nezaobíde bez kvalitných nožov. Dobrý nôž rozpoznáte najmä vďaka trvácnosti. Morakniv je tradičný výrobca nožov zo Švédska s tradíciou siahajúcou do 19. storočia. Kuchynské nože sú známe svojou spoľahlivosťou a jednoduchosťou. Morakniv je používaná oceľ Sandvik 12C27, Sandvich 14C28,uhlíková oceľ či laminovaná oceľ. Rukoväte sú väčšinou plastové. V ponuke nájdete klasické kuchynské nože, vykosťovacie nože, keramické nože stačí si len vybrať.

 • Sekery, dvojručné nože

  V našej ponuke nájdete švédske sekery, dvojručné nože ako aj celé sety. Sekera nie je nevyhnutnosťou nielen pre tých, ktorý kúria drevom. Po ruke by ju mali mať tiež všetci vlastníci záhrad, zíde sa však i vášnivým rybárom, vodákom či turistom. Vďaka kvalite materiálov a tradičného spôsobu výroby je zabezpečená vysoká odolnosť a pevnosť. Samozrejmosťou je aj kvalitné ostrie. Či už potrebujete samotnú kvalitnú sekeru alebo celú sadu s nožom u nás nájdete presne to čo potrebujete.

 • Brúsky na nože

  Kúpou kvalitného noža to nekončí! O nôž sa treba starať. K tomu nám samozrejme slúžia brúsky, ktoré zabezpečia aby naše nože ostali ostré ako nové aj po niekoľkých rokoch!

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 164 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 164 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 164 položiek
Close

Prihlásenie