Close

Obuv

Obuv Počet produktov v kategórii: 40

Topánky majú odolnú konštrukciu a výborné opruženie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré držia nohu v pohodlí.. Materiál ako je koža, softshell zaručia, že vaša noha bude stále v suchu. Majú skvelú stabilitu a spevnenie členka. Chcete prebádať prírodné krásy a zažiť dobrodružstvo? V našej outdoorovej obuvi v trend vzhľade, ktorá disponuje priedušným zvrškom a pohodlným vnútrom zdoláte každý náročný terén. V ponuke nájdete nízku, vysokú obuv, ale aj sandále, ktoré oceníte na ľahkej prechádzke prírodou.

Podkategórie

  • Barefoot

    Prečo je dôležité chodiť naboso?
    Medzi výhody chôdze naboso patrí: lepšia kontrola polohy chodidla pri dopade na zem. zlepšenie rovnováhy, propriocepcie a vedomia tela, čo môže pomôcť pri zmierňovaní bolesti. lepšiu mechaniku chodidiel, čo môže viesť k zlepšeniu mechaniky bokov, kolien a jadra.

    Barefoot obuv je nadizajnovaná tak aby plne rešpektovala tvar chodidla. V žiadnom prípade nesmie vyvíjať tlak na chodidlo ani brániť v prirodzenom pohybe.

    Vďaka tenkej a flexibilnej podrážke cítite podklad po ktoriom chodíte a chodidlo je teda neustále aktívne. To znamená, že svaly na nohe pracujú a neustále sa posilňujú.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 40 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 40 položiek
Close