Close

Obuv

Obuv Počet produktov v kategórii: 177

Topánky majú odolnú konštrukciu a výborné opruženie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré držia nohu v pohodlí.. Materiál ako je koža, softshell zaručia, že vaša noha bude stále v suchu. Majú skvelú stabilitu a spevnenie členka. Chcete prebádať prírodné krásy a zažiť dobrodružstvo? V našej outdoorovej obuvi v trend vzhľade, ktorá disponuje...

Pokračovať

Topánky majú odolnú konštrukciu a výborné opruženie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré držia nohu v pohodlí.. Materiál ako je koža, softshell zaručia, že vaša noha bude stále v suchu. Majú skvelú stabilitu a spevnenie členka. Chcete prebádať prírodné krásy a zažiť dobrodružstvo? V našej outdoorovej obuvi v trend vzhľade, ktorá disponuje priedušným zvrškom a pohodlným vnútrom zdoláte každý náročný terén. V ponuke nájdete nízku, vysokú obuv, ale aj sandále, ktoré oceníte na ľahkej prechádzke prírodou.

Skryť popis

Podkategórie

 • Turistická obuv

  Trekingová obuv určená do prírody a na voľný čas.

 • Športová obuv

  Kvalita, dizajn a široký sortiment voľnočasovej obuvi.

 • Otvorená obuv

  Sandále, šľapky, otvorená trekingová obuv určená do teplých letných dní.

 • Čižmy

  Kvalitné a dizajnové čižmy sú hitom tohto leta, nielen do záhrady, ale aj do mesta.

 • Barefoot

  Prečo je dôležité chodiť naboso?
  Medzi výhody chôdze naboso patrí: lepšia kontrola polohy chodidla pri dopade na zem. zlepšenie rovnováhy, propriocepcie a vedomia tela, čo môže pomôcť pri zmierňovaní bolesti. lepšiu mechaniku chodidiel, čo môže viesť k zlepšeniu mechaniky bokov, kolien a jadra.

  Barefoot obuv je nadizajnovaná tak aby plne rešpektovala tvar chodidla. V žiadnom prípade nesmie vyvíjať tlak na chodidlo ani brániť v prirodzenom pohybe.

  Vďaka tenkej a flexibilnej podrážke cítite podklad po ktoriom chodíte a chodidlo je teda neustále aktívne. To znamená, že svaly na nohe pracujú a neustále sa posilňujú.

 • Detská obuv
 • Turistické mačky /...

  Zaobstarajte pre svoju pevnú obuv túto praktickú zimnú protišmykovú výbavu a prechádzka po ceste pokrytej námrazou, ľadom či snehom nebude predstavovať žiadne riziko. Mačky dokážu zabrániť neočakávaným a nebezpečným pádom. K ich prednostiam rozhodne patrí nízka hmotnosť, univerzálnosť a stabilný a bezpečný spôsob upevnenia

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 177 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 177 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 177 položiek
Close

Prihlásenie