Close

Ochranné pracovné pomôcky

Ochranné pracovné pomôcky Počet produktov v kategórii: 1659

V tejto kategórií nájdete kompletnú ponuku ochranných pracovných pomôcok ako sú pracovné okuliare, slúchadlá na ochranu sluchu, pracovné rukavice, prilby, rôzne respirátory na ochranu dýchacích ciest, bezpečnostné postroje, drogériu, doplnky ku práci. Tieto ochranné pracovné pomôcky zabezpečujú dodržiavanie noriem bezpečnosti a ochrany zdravia p...

Pokračovať

V tejto kategórií nájdete kompletnú ponuku ochranných pracovných pomôcok ako sú pracovné okuliare, slúchadlá na ochranu sluchu, pracovné rukavice, prilby, rôzne respirátory na ochranu dýchacích ciest, bezpečnostné postroje, drogériu, doplnky ku práci. Tieto ochranné pracovné pomôcky zabezpečujú dodržiavanie noriem bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Zabezpečenie kvalitného vybavenia minimalizuje riziko poškodenie zdravia pri práci. Pri výbere ochranných pracovných pomôcok zaleží na podmienkach na danom pracovisku. Vodidlom pri výbere OOPP môžu byť prílohy nariadené vládou Slovenskej republiky č. 395/2006 Z.z. o minimálnych požiadavkách na poskytovanie osobných ochranných pracovných prostriedkov, umývacích, čistiacich a dezinfekčných prostriedkov. O bezpečnosti výrobku svedčí označenie CE na výrobku a tiež vyhlásenie o zhode EÚ, ktoré výrobca.

Skryť popis

Podkategórie

 • Ochrana zraku

  Ochrana zraku- chráňte si svoj zrak v práci aj vo voľnom čase. Zrak je nesmierne cenným zmyslom, ktorého hodnotu si často človek uvedomí až pri jeho zhoršení alebo strate. Najmä pri manuálnych prácach vzniká veľa situácii, ktoré by bez ochrany očí viedli k ťažkým následkom na zdraví. Pi každej aktivite je potrebné vedieť, aký typ ochrany je potrebný. Pri spájkovaní a zváraní je potrebná iná ochrana než pri brúsení alebo športe. Pri pracovných činnostiach môže dôjsť k ohrozeniu ľudského oka tromi základnými rizikami - mechanickým, chemickým alebo žiarením. V našej ponuke nájdete rôzne okuliare, ochranné štíty, ochrana pre zváračov a iné ochranné pomôcky.

 • Ochrana sluchu

  Ochrana sluchu- chráňte si svoj sluch v hlučnom prostredí. V našom eshope nájdete jednorázové zátkové chrániče sluchu, náhradné zátky, zátkové chrániče sluchu, mušľové chrániče sluchu, dávkovač na jednorázové zátkové chrániče, zásobník zátkových chráničov sluchu, lesnícke sety. Ochranné mušľové sluchadlá poskytujú ochranu sluchu pracovníkom vystaveným hluku vo svojom pracovnom prostredí. Vyberte si sluchadlá určené na tlmenie vyšších alebo nižších frekvencií, či univerzálne sluchadlá, ktoré výborne tlmia celý rozsah frekvencií.

 • Ochrana hlavy

  Ochrana hlavy je nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci. Bezpečnostné prilby sú kľúčovým faktorom prevencie voči potenciálnemu riziku vzniku úrazu, najmä pri práci vo výškach, stavebníctve, alebo skladoch, či pri demolačných prácach a iných rizikových odvetviach. Voľba ochrannej prilby nezávisí len od prostredia v ktorom pracujete, ale aj o samotnej konštrukcie. V ponuke nájdete nielen bezpečnotné prilby, ale aj bezpečnostné čiapky, čiapky pod prilbu, rôzne podbradné pásiky, potné pásiky, ktoré vám zabezpečia nielen maximálne pohodlie, ale aj ochranu zdravia.

 • Ochrana dýchacích ciest

  Ochrana dýchacích ciest je nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci so zdraviu škodlivými látkami v znečistenom pracovnom prostredí. Používať vhodnú ochranu dýchacích ciest je veľmi dôležité nakoľko škodlivú látku nemusíme vždy vidieť ani cítiť podľa zápachu. Podľa druhu práce, a jej náročnosti si môžeme zvoliť polomasky, celotvárové masky, filtre, náhradné diely, rúška. Ponúkame to najlepšie z ochrany dýchacích ciest od overených výrobcov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky EN 149:2001 + A1:2009.

 • Bezpečnostné postroje

  Bezpečnostné postroje sú nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci vo výškach. V tejto kategórii nájdete postroje, polohovacie pásy, kotvy, karabíny, tlmiče pádu, brzdné systémy a laná, ktoré predchádzajú rôznym zraneniam pri páde. Existuje niekoľko druhov výrobkov v oblasti ochrany pri práci vo výškach, ktoré sú adaptovateľné pre rozdielne riziká a požadovanú ochranu. Na tieto výrobky sa vzťahuje smernica 89/686/EHS. Veríme, že si vyberie každý, v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať, radi poradíme, pomôžeme s výberom.

 • Pracovné rukavice

   V tejto kategórii si určite nájdete rukavice, ktoré budú zodpovedať vašim požiadavkám. V ponuke sú ochranné rukavice pre konkrétne druhy pracovných činností. Pracovné rukavice z rôznych materiálov, vrstiev, ktoré sú máčané, proti porezaniu, textilné, chemické, kožené, dielektické, zváracie a mnoho ďalších pre maximálne pohodlie a bezpečie vašich rúk.  Podľa potreby a počasia si môžete vybrať klasické či zimné rukavice, ktoré ochránia ruky pred chladom v zimnom období.

 • Drogéria

  Široký sortiment drogérie určený do domácnosti, malej či veľkej firmy. Správna hygiena a čisté prostredie sú základom dobrého pracoviska, ale taktiež aj domova. Je dôležité si zaobstarať tie správne a kvalitné čistiace prostriedky.V kategórii drogéria nájdete všetko potrebné k dokonale čistému pracovisku. V našej ponuke nájdete dezinfekcie, pracovné mydlá, solviny, mycie pasty, krémy na ruky, indulónu, tekuté mydlá, handry, prášky na pranie, pracovné osušky aj uteráky a rôzne pomôcky na upratovanie.

 • Doplnky pre prácu

  Doplnky pre prácu, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou v každej firme. V tejto kategórii nájdete všetky potrebné doplnky bez ktorých sa v záhrade a v lese nezaobídete. V ponuke nájdete bariéry, bezpečnostné tabuľky, nákoleníky, prvá pomoc, elektro, baliaci materiál, ktoré sú nevyhnutné pri práci.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 1659 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 1659 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 1659 položiek
Close

Prihlásenie