Close

Skrutkovače, bity

Skrutkovače, bity Počet produktov v kategórii: 49

Skrutky môžu mať rôzne vyhotovenia a rozmery. Naše skrutkovače takisto. Vďaka kombinácii skrutkovača a bitu máte zaručenú flexibilitu. Naše bity sa dajú samozrejme používať aj s elektroskrutkovačmi. V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti a koncovky skrutkovačov ako aj bitov. Skrutkovače a bity nájdu svoje uplatnenie v rôznych profesiách ale nemal...

Pokračovať

Skrutky môžu mať rôzne vyhotovenia a rozmery. Naše skrutkovače takisto. Vďaka kombinácii skrutkovača a bitu máte zaručenú flexibilitu. Naše bity sa dajú samozrejme používať aj s elektroskrutkovačmi. V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti a koncovky skrutkovačov ako aj bitov. Skrutkovače a bity nájdu svoje uplatnenie v rôznych profesiách ale nemali by chýbať ani doma v náradí. Naša ponuka je dosť veľká a nájdu sa v nej aj tí náročnejší.

Skryť popis

Podkategórie

 • Skrutkovače

  Skrutkovače nesmú chýbať v žiadnej dielni. Uplatnenie nájdu v rôznych v rôznych profesiách.

  Typy skrutkovačov:

  • račňové - obľubené pre svoju praktickosť. Zaberajú vždy na jednu stranu, na druhú stranu preskakujú cez zuby. Vďaka tomuto systému nemusíte pri skrutkovaní prehmatávať. Smer záberu možnosť prepínať.
  • klasické - lacnejšie skrutkovače, používajú sa na bežné skrutkovanie v domácnosti, dielni a pod.
  • úderové - používajú sa v ťažkých priemyselných a prevádzkových podmienkach

  V našej ponuke nájdete aj skrutkovače s izoláciou - elektrické skrutkovače.

 • Bity

  Bity sa hodia každému domácemu majstrovi, ktorý často skrutkuje alebo mu chýba ten správny hrot. V našej ponuke nájdete niekoľko rôznych bitov, ktoré sa odlišujú typom výrezu, veľkosťou a ďalšími aspektmi.

  Sada bitou najčastejšie obsahuje hroty v univerzálnom, medzinárodnom priereze 1/4" a všetky značky sú preto zameniteľné. Aj napriek tomu sa od seba jednotlivé balenia líšia počtom a typom samotných bitov.

  Sada sa môže líšiť predovšetkým typom výrezu a rozmermi, vyberajte preto správne, ktoré často potrebujete.

  Sada bitov a jej delenie podľa využitia:

  • skrutkovacie bity bez tlmiacej zóny sú vhodné na mäkké materiály
  • bity s tlmiacou zónou výborne tlmia náraz spôsobený vysokým krútiacim momentom a sú určené pre tvrdé materiály
  • bity do vŕtačky na sadrokartón obsahujú dorazový nadstavec, ktorá pomáha vrut zaskrutkovať do ideálnej hĺbky približne 0,7 mm pod úroveň
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 49 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 49 položiek
Close