Close

Pracovné bundy

Katalóg

Pracovné bundy Počet produktov v kategórii: 155

Neprehliadnuteľné reflexné bundy sa postarajú o vašu bezpečnosť. Zimné pracovné bundy zohrejú aj v najtuhšej zime. Celoročné bundypracovné mikiny odporúčame každému, kto hľadá optimálne pracovné oblečenie. Softshellové bundy sú pre zmenu veľmi odolné a dostupné aj v pestrých farbách. Vyberte si bundy, ktoré presne vyhovujú vašim očakávaniam a...

Pokračovať

Neprehliadnuteľné reflexné bundy sa postarajú o vašu bezpečnosť. Zimné pracovné bundy zohrejú aj v najtuhšej zime. Celoročné bundypracovné mikiny odporúčame každému, kto hľadá optimálne pracovné oblečenie. Softshellové bundy sú pre zmenu veľmi odolné a dostupné aj v pestrých farbách. Vyberte si bundy, ktoré presne vyhovujú vašim očakávaniam a potrebám.

Skryť popis

Podkategórie

 • Zimné bundy

  V tejto kategórii nájdeš pánske, dámske aj univerzálne bundy vhodné na zimu, ktoré sú nepremokavé, maskáčové, fleece, softshellové od rôznych výrobcov. Bundy sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú vhodné nielen do práce, ale aj na voľný čas. Strih je prispôsobený pre akýkoľvek pohyb. V ponuke je veľká farebná a modelová škála.

 • Softshellové bundy

  V tejto kategórii nájdete dámske, pánske, detské aj univerzálne bundy vyrobené z kvalitného a veľmi obľúbeného softshellového materiálu. Bundy sú z kvalitných vodeodolných materiálov. Chránia pre nepriaznivým počasím, zároveň sú ľahké a zabezpečujú maximálne pohodlie.  Softshellové bundy majú atraktívny športový strih so zaujímavými farbami. Sú doplnené o vonkajšie alebo vnútorné vrecká, ale i na rukávoch.

 • Reflexné bundy

  V tejto kategórii nájdete bundy vo výrazných farbách doplnené o reflexné bezpečnostné prvky. Dámske, pánske, detské špeciálne bezpečnostné oblečenie.V ponuke nájdete zateplené, nepremokavé, softshellové bundy, nohavice, vesty. Takéto oblečenie je určené hlavne ku práci s vyššou nehodovosťou alebo do exteriérov za každého počasia. Takéto odevy zaručujú najvyššiu úroveň ochrany pred zlými poveternostnými podmienkami, dažďom,snežením.

 • Flísové bundy/ mikiny

  V tejto kategórii nájdete dámske aj pánske flísové bundy a mikiny, ktoré nájdu vo vašom šatníku uplatnenie počas celého roka. Rôzne dámske, pánske, detské fleece bundy s kapucňou či bez kapucne. Moderný strih zaručí štýlovosť a pohodlie. Jednofarebné či viacfarebné bundy s vreckami, ale aj bez vreciek. Kvalitný materiál fleece Vás zahreje v chladných dňoch. MIkiny majú výborné izolačné vlastnosti, nízku hmotnosť a na dotyk sú veľmi príjemné.

 • Celoročné bundy/ mikiny

  V tejto kategórii nájdete bundy a mikiny z príjemných materiálov. Využitie nájdu počas chladných letných dní a rovnako aj ako stredná vrstva oblečenia v zimnom období. Ultraľahké vetrovky či príjemné softshellové bundy sú priedušné a príjemné na nosenie. Celoročné bundy chránia pred zimou, vetrom či dažďom. Dámske, pánske, detské bundy s kapucňou či bez nej. Bundy a mikiny majú veľa praktických vreciek vo vnútornej, ale aj vonkajšej strane.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 155 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 155 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 155 položiek
Close

Prihlásenie