Close

Elektro

Elektro Počet produktov v kategórii: 18

Každý majster potrebujete kvalitné elektro náradie. V tejto kategórii nájdete rôzne svietidlá, odvlhčovače, vysávače, elektrocentrály. Nabíjacie svietidlá šetria prírodu a dlhodobo tiež aj financie. Nabíjacie akumulátory majú veľkú kapacitu a dlhú životnosť.  Baterky sa dajú nabíjať aj na USB. V ponuke nájdete elektrocentrály, ktoré majú širokú ...

Pokračovať

Každý majster potrebujete kvalitné elektro náradie. V tejto kategórii nájdete rôzne svietidlá, odvlhčovače, vysávače, elektrocentrály. Nabíjacie svietidlá šetria prírodu a dlhodobo tiež aj financie. Nabíjacie akumulátory majú veľkú kapacitu a dlhú životnosť.  Baterky sa dajú nabíjať aj na USB. V ponuke nájdete elektrocentrály, ktoré majú širokú možnosť využitia. Elektrocentrála funguje na základe spaľovania benzínu a tým vyrába elektrinu. Odvlhčovače vzduchu slúžia na odstránenie vlhkosti z miestnosti. Toto a veľa ďalších produktov nájdete v tejto kategórii.

Skryť popis

Podkategórie

  • Svietidlá

    Svietidlá sú nevyhnutnou súčasťou či už pri práci alebo v domácnostiach. Vyberať si môžete z mnohých druhov osvetlenia. Výber svetla je veľmi dôležitý, lebo svetlo ovplyvňuje aj pracovný výkon. Zároveň by ste mali myslieť aj na dobré osvetlenie pri vašom hobby. Pracovné svetlá vynikajú predovšetkým vysokým výkonom, ergonomickým tvarom a odolnou konštrukciou.

  • Ventilátory

    Skvelý nápad nie len na horúce dni je ventilátor. Dostáva vzduch do pohybu a ochladzuje miestnosť. Aj v zime majú opodstatnenie, lebo privádzajú teplý vzduch nahromadený pod stopom späť k podlahe. Ventilátory majú nižšiu obstarávaciu cenu ako klimatizácie a preto sú často vyhľadávané. V našej ponuke nájdete stojanové, ale aj stolové ventilátory.

  • Odvlhčovače vzduchu

    Ak trápi vašu domácnosť nadmerná vlhkosť, čo vám spôsobuje praskanie stien a množenie plesní, ste na správnom mieste. V tejto kategórii nájdete odvlhčovače vzduchu, ktoré vás zbavia týchto problémov. Nadmerná vlhkosť môže dokonca vytvoriť alergiu.  Zhoršenie vlhkosti je najmä v chladnom a vlhkom počasí. Pri výbere treba dohliadať na veľkosť priestorov, ako aj na veľkosť už vzniknutej vlhkosti.

 
Rozšírený filter
Zobrazených 1 - 18 z 18 položiek
Zobrazujem 1 - 18 of 18 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 18 položiek
Close

Prihlásenie