Close

Ochrana hlavy

Ochrana hlavy Počet produktov v kategórii: 60

Ochrana hlavy je nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci. Bezpečnostné prilby sú kľúčovým faktorom prevencie voči potenciálnemu riziku vzniku úrazu, najmä pri práci vo výškach, stavebníctve, alebo skladoch, či pri demolačných prácach a iných rizikových odvetviach. Voľba ochrannej prilby nezávisí len od prostredia v ktorom pracujete, ale aj o ...

Pokračovať

Ochrana hlavy je nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci. Bezpečnostné prilby sú kľúčovým faktorom prevencie voči potenciálnemu riziku vzniku úrazu, najmä pri práci vo výškach, stavebníctve, alebo skladoch, či pri demolačných prácach a iných rizikových odvetviach. Voľba ochrannej prilby nezávisí len od prostredia v ktorom pracujete, ale aj o samotnej konštrukcie. V ponuke nájdete nielen bezpečnotné prilby, ale aj bezpečnostné čiapky, čiapky pod prilbu, rôzne podbradné pásiky, potné pásiky, ktoré vám zabezpečia nielen maximálne pohodlie, ale aj ochranu zdravia.

Skryť popis

Podkategórie

  • Prilby

    Prilby určené na ochranu hlavy pri práci v rôznych odvetviach. V ponuke nájdete klasické prilby, prilby s ventiláciou v rôznych farebných prevedeniach. Na prilby pre prácu vo výškach sú kladené iné a náročnejšie požiadavky ako na bežné používane prilby. Prilby sú povinným vybavením na stavbách, v priestoroch s rizikom uvoľnenia materiálu alebo v exteriéroch, v ktorých hrozí úraz hlavy. Väčšina prilieb sa vyznačuje ľahkosťou, no zároveň pevnosťou.

  • Bezpečnostné čiapky

    Bezpečnostné čiapky sú moderným riešením ochrany hlavy pri práci. Používajú sa pri práci, pri ktorej hrozí riziko poranenia hlavy nárazom do predmetu, alebo konštrukcie, nenahrádza však bezpečnostnú prilbu, pretože nedokáže absorbovať náraz padajúceho predmetu. V ponuke nájdete bezpečnostné čiapky so šiltom, plastovou vnútornou výstuhou a nastaviteľnou veľkosťou. Všetky čiapky spĺňajú normu EN 812. Poskytujú ochranu hlavy pre zamestnancov, ktorí síce nie sú vystavení riziku ťažkého úrazu, no potrebujú sa chrániť pred priamym slnečným žiarením alebo nepriaznivým počasím.

  • Ostatné

    V tejto kategórii nájdete príslušenstvo ako sú podbradné pásiky, potné pásiky, adaptéry na prilbu, remienky ku prilbám, výstelky do prilby, čiapky pod prilbu. Podbradné pásiky, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov ako je polyester slúžia na uchytenie prilby. V ponuke nájdete 2-bodový, 3- bodový, 4-bodový podbradný pásik.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 60 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 60 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 60 položiek
Close

Prihlásenie