Close

Doplnky pre prácu

Doplnky pre prácu Počet produktov v kategórii: 121

Doplnky pre prácu, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou v každej firme. V tejto kategórii nájdete všetky potrebné doplnky bez ktorých sa v záhrade a v lese nezaobídete. V ponuke nájdete bariéry, bezpečnostné tabuľky, nákoleníky, prvá pomoc, elektro, baliaci materiál, ktoré sú nevyhnutné pri práci.

Podkategórie

 • Bariéry

  Kužele, reťaze, pásky sú modernými a nevyhnutými doplnkami v každej prevádzke. Slúžia pre účely dočasného značenia, do ktorého je zakázané vchádzať ako napríklad prekážky na chodníku či chodbe vo výrobnej hale. Určité zóny nie len na pracovisku by mali byť viditeľne vymedzené či ohraničené. Mnohokrát sa môže jednať o ochranu zdravia vás a vašich pracovníkov.

 • Bezpečnostné tabuľky

  Bezpečnostné tabuľky a nálepky sú zákonom stanovené doplnky každej prevádzky. Ich cieľom je minimalizovať riziko pracovných úrazov. Tieto intuitívne, dobre viditeľné a v rámci EÚ univerzálne prvky, uľahčujú nielen pohyb zamestnancov a návštevníkov, ale aj prácu záchranárov. V našej ponuke nájdete zákazové tabuľky, príkazové tabuľky, požiarne tabuľky, tabuľky pre evakuáciu a únikový východ stačí si len vybrať.

 • Nákolenníky

  Na uľahčenie práce a zvýšenia komfortu pri práci slúžia nákolenníky. Nákolenníky slúžia ako chrániče kolien pre vyššie pohodlie pri práci v kľaku. Majú pásky pre bezpečné a flexibilné upevnenie na nohe.  V ponuke nájdete nákolenníky, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov ako je textil, plast, ale aj gélová výplň. Gélová výplň v oblasti jabĺčka je veľmi pohodlná a chráni maximálne vaše kolená pred poškodením.

 • Prvá pomoc

  Prostriedky na zabezpečenie nevyhnutnej prvej pomoci. Potreby na prvú pomoc nesmú chýbať v povinnej výbave nielen hasičov, záchranárov, ale patria aj do každodenného života či autolekárničky, ktoré sú nutnou súčasťou každého motorového vozidla. V našej ponuke nájdete široký sortiment lekárničiek na bežné použitie, do prevádzky, autolekárničky, outdoorové lekárničky či očné sprchy.

 • Baliaci materiál

  Baliaci materiál je potrebný pomocník pre zabalenie alebo ochranu Vášho tovaru. V ponuke nájdete výrobky, ktoré sa vyrábajú špeciálnou technológiou, pri ktorej sa dosahuje potrebná pevnosť aj pri  použití nižšej hrúbky materiálu. Jednostranné priľnavé stretch fólie s vysokou prieťažnosťou efektívne nahrádzajú fixáciu tovaru páskami alebo paletizačnými vrecami a urýchľujú balenie paletových zásielok.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 121 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 121 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 121 položiek
Close

Prihlásenie