Close

Detské montérky

Detské montérky Počet produktov v kategórii: 8

Tu nájdete niečo pre vašich malých pomocníkov. Detské montérkové nohavice na traky zabezpečia pohodlie vďaka kvalitným materiálom. Traky sú vynikajúce na udržanie nohavíc na správnom mieste. Vaše deti tak môžu bezpečne pomáhať pri práci a ešte sa budú aj tešiť, že sa podobajú ozajstným majstrom. Vďaka pevnému materiálu, z ktorého sú vyrobené, dr...

Pokračovať

Tu nájdete niečo pre vašich malých pomocníkov. Detské montérkové nohavice na traky zabezpečia pohodlie vďaka kvalitným materiálom. Traky sú vynikajúce na udržanie nohavíc na správnom mieste. Vaše deti tak môžu bezpečne pomáhať pri práci a ešte sa budú aj tešiť, že sa podobajú ozajstným majstrom. Vďaka pevnému materiálu, z ktorého sú vyrobené, držia o niečo viac ako tepláky.

Skryť popis

Podkategórie

  • Detské montérky do pása

    Detské nohavice do pása majú dlhšiu životnosť a reflexné doplnky pre lepšiu viditeľnosť. Vďaka kvalitným materiálom vydržia vaším malým pomocníkom aj pri zvýšenej aktivite či už v dielni alebo na záhrade. Materiál pre malých hrdinov s vybavením viacúčelových vreciek. Pri výbere je kľúčová veľkosť. Dôležité parametre pri vyberaní sú výška postavy a obvod pása. Obvod pása meriame v úrovni opaska a bočnú dĺžku od pása cez boky až ku chodidlu.

  • Detské montérky na traky

    Obľúbené detské montérky na traky, ktoré držia na mieste. Praktické montérky pre malých kutilov vhodné na hranie, do záhrady či pre opravárov. Montérky sú obohatené rôznymi praktickými vreckami. Traky sú nastaviteľné. Pri výbere nezabúdajte, že hlavná vec je správna veľkosť. Dôležité parametre sú výška postavy a obvod pása. Veľkosť zmeriate jednoducho a to obvod pása v úrovni opaska a bočnú dĺžku od pása cez boky až ku chodidlu.

 
Rozšírený filter
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
Zobrazujem 1 - 8 of 8 položiek
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
Close

Prihlásenie