Close

AUTO-MOTO

AUTO-MOTO Počet produktov v kategórii: 75

V tejto kategórii nájdete mnoho výrobkov určených pre vaše auto. Od rôznych kvapalín cez autokozmetiku až po zdviháky. Ponuka zahŕňa širokú škálu prípravkov , ktoré zaistia pre vaše auto maximálnu starostlivosť. S pomocou čističov, šampónov si perfektne vyčistíte auto od nečistôt. Motorové oleje zasa zabezpečia správny chod vášho vozidla. Správn...

Pokračovať

V tejto kategórii nájdete mnoho výrobkov určených pre vaše auto. Od rôznych kvapalín cez autokozmetiku až po zdviháky. Ponuka zahŕňa širokú škálu prípravkov , ktoré zaistia pre vaše auto maximálnu starostlivosť. S pomocou čističov, šampónov si perfektne vyčistíte auto od nečistôt. Motorové oleje zasa zabezpečia správny chod vášho vozidla. Správna starostlivosť o automobil zaručí, že vás na ceste nič neprekvapí. Väčšina motoristov vie, že z hľadiska starostlivosti o vozidlo je najnáročnejšie zimné obdobie. V našej ponuke samozrejme nájdete aj zimné kvapaliny či už do ostrekovačov alebo do chladiča.

Skryť popis

Podkategórie

 • Autolekárničky

  V povinnej výbave každého auta nesmie chýbať autolekárnička. V našej ponuke preto nájdete aj túto veľmi dôležitú vec, ktorá môže zachrániť nejeden ľudský život. Zloženie lekárničky je podľa vyhlášky. Lekárničky obsahujú kartu prvej pomoci. Obal lekárničky je odolný a pevný a tak výrobky sú chránené pred vonkajšími vplyvmi.

 • Autokozmetika

  Mnoho ľudí sa domnieva, že autokozmetika je pre auto skôr taký sladký bonus. Pravdou však je, že jej používanie je prínosom nielen pre dizajn vozidla, ale aj pre vaše pohodlie a zdravie. Používaním autokozmetiky navyše môžete predchádzať poruchám a predčasnému starnutiu automobilu. Autokozmetika zahŕňa širokú ponuku prípravkov, ktoré zaistia vášmu autu atraktívnejší vzhľad.

 • Kvapaliny do chladičov...

  Ponúkame nemrznúce zmesi do chladiča vášho auta s protikoróznymi vlastnosťami. Červená alebo modro-zelená kvapalina? Vo väčšine prípadov zelenomodrá chladiaca kvapalina bola vyvinutá pre automobily produkované koncom minulého storočia a obsahuje vývojovo zastarané inhibitóry korózie najčastejšie na báze anorganických solí. Červeno-ružová kvapalina má odlišné zloženie antikoróznej ochrany a funguje na báze aktívneho vyhľadávania kritických miest inhibítormi oproti komplexnej ochrane povrchu.

 • Čističe

  Starostlivosť o auto to je nielen mať pekný nablýskaný vzhľad. Nemenej dôležitú starostlivosť potrebujú plasty, motorový priestor, či chrómové alebo kovové časti. Čističe bŕzd sú určené na odmastnenie povrchu komponentov brzdového systému. Používajú sa na rozobratie a údržbu kotúčov, bubnov, platničiek... Zlepšujú brzdný výkon. V tejto kategórii nájdete aj čističe motora a motorových priestorov na odstránenie mastných nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozidla.

 • Zmes do ostrekovačov a...

  Hľadáte doplnky k automobilu. V našej ponuke nájdete aj kvalitné vody do ostrekovačov, bez ktorých najmä v zimnom období si jazdu neviete ani predstaviť. Soľ na ceste zašpiní vaše čelné sklo a vy tak nevidíte vozovku. Vody do ostrekovačov spoľahlivo odstránia tieto nečistoty bez toho, aby zamrzli na čelom skle. Tieto vody odstraňujú nielen nečistoty, ale aj mastnotu.

 • Motorové oleje,...

  Motorový olej chráni motor pred poškodením. Olej ochladzuje, znižuje trenie a čistí časti motora. Pre dlhú životnosť motora samozrejme treba olej pravidelne meniť. Do rôznych motorov idú aj rôzne oleje. Základný údaj je viskozita ( hustota ), ktorú má motorový olej pri konkrétnej teplote. Každý motorový olej má označenie, ktoré nám hovorí, pre aké vonkajšie teploty a typy motorov sú určené.

 • Ochrana auto proti zveri

  Zvieratá v aute sú veľmi šikovné a inteligentné. Ak sa kunám či hlodavcom zapáči pod kapotou alebo v aute je to problém. Dostať ich totiž von nie je vôbec jednoduché. Hlodavce si radi pochutnávajú aj na rôznych izoláciách a gumových častiach v aute. Často sa stáva, že prehryzie kábel. Preto v našej ponuke máme prípravky proti kunám, ale aj plašič proti zveri pasúcej sa popri cestnej komunikácii.

 • Zdviháky

  Zdvihák na auto musí byť súčasťou vybavenia každého auta. Nie je príjemné, keď počas jazdy dostanete defekt a vy nemáte pri sebe zdvihák. Nikdy nepodceňujte nosnosť zdviháka a vyberte si vždy radšej model s vyššou hmotnosťou. Dôležitým parametrom je tiež maximálna výška, do ktorej je zdvihák schopný nadvihnúť podvozok. Najdôležitejšie parametre pri výbere sú nosnosť, minimálny zdvih a maximálny zdvih. V našej ponuke nájdete zdvihák práve pre vás.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 75 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 75 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 75 položiek
Close

Prihlásenie