Close

Softshellové bundy

Softshellové bundy Počet produktov v kategórii: 48

V tejto kategórii nájdete dámske, pánske, detské aj univerzálne bundy vyrobené z kvalitného a veľmi obľúbeného softshellového materiálu. Bundy sú z kvalitných vodeodolných materiálov. Chránia pre nepriaznivým počasím, zároveň sú ľahké a zabezpečujú maximálne pohodlie.  Softshellové bundy majú atraktívny športový strih so zaujímavými farbami. Sú ...

Pokračovať

V tejto kategórii nájdete dámske, pánske, detské aj univerzálne bundy vyrobené z kvalitného a veľmi obľúbeného softshellového materiálu. Bundy sú z kvalitných vodeodolných materiálov. Chránia pre nepriaznivým počasím, zároveň sú ľahké a zabezpečujú maximálne pohodlie.  Softshellové bundy majú atraktívny športový strih so zaujímavými farbami. Sú doplnené o vonkajšie alebo vnútorné vrecká, ale i na rukávoch.

Skryť popis

Podkategórie

  • Dámske softshellové bundy

    V tejto kategórii nájdete dámske softshellové bundy ideálne na jar i jeseň. V ponuke nájdete dámske bundy z kvalitného materiálu, ktorý je vodeodolný. Skvelo chránia pred nepriaznivým veterným počasím, zároveň sú ľahké a vzdušné. Hrejivá podšívka z mikro polar fleece zvyšuje tepelný komfort, bundy je možné nosiť i v miernej zime. Bundy sú doplnené o praktické vrecká vo vnútornej alebo vonkajšej časti. Moderný a športový strih Vám pridá štýl a pohodlie.

  • Pánske softshellové bundy

    V tejto kategórii nájdete dámske softshellové bundy ideálne na jar i jeseň. V ponuke nájdete pánske bundy z kvalitného materiálu, ktorý je vodeodolný. Skvelo chránia pred nepriaznivým veterným počasím, zároveň sú ľahké a vzdušné. Hrejivá podšívka z mikro polar fleece zvyšuje tepelný komfort, bundy je možné nosiť i v miernej zime. Bundy sú doplnené o praktické vrecká vo vnútornej alebo vonkajšej časti. Moderný a športový strih Vám pridá štýl a pohodlie.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 48 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 48 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 48 položiek
Close

Prihlásenie