Close

Kombinézy

Kombinézy Počet produktov v kategórii: 4

Monterkové kombinézy vhodné do každého odvetvia. Ideálny pracovný odev pre prácu v teréne i do dielne. Kvalitné zmiešané materiály alebo čistá bavlna zaručí pohodlie a chráni pokožku pred prechladnutím, zraneniam i postriekaním a zároveň odvádzajú pot. Na kombinézach sú pevné manžety, opasok, zvýšený golier, veľa praktických vreciek na zapínanie...

Pokračovať

Monterkové kombinézy vhodné do každého odvetvia. Ideálny pracovný odev pre prácu v teréne i do dielne. Kvalitné zmiešané materiály alebo čistá bavlna zaručí pohodlie a chráni pokožku pred prechladnutím, zraneniam i postriekaním a zároveň odvádzajú pot. Na kombinézach sú pevné manžety, opasok, zvýšený golier, veľa praktických vreciek na zapínanie, voľných, ale aj krytých pätkou. Na hornú časť si môžete doplniť logo firmy. Kombinézy sú v množstve farebných kombinácií.

Skryť popis

Podkategórie

  • Konfekčné veľkosti

    Pri výbere módy je veľkosť kľúčová. Snažíme sa vám výber čo najviac uľahčiť. V tejto kategórii nájdete bežné veľkosti. Dôležité parametre pri vyberaní sú výška postavy, obvod hrudníka a obvod pása. Samozrejme treba prihliadať aj na strih daného produktu. Veľa ľudí má problém pri kúpe tovaru a práve preto je potrebné vedieť svoju konfekčnú veľkosť. Veľkosť si zmeriate jednoducho: potrebujete krajčírsky meter, prípadne asistenta, ceruzka a papier. Obvod hrudníka sa meria v najširšom mieste hrudníka vodorovne okolo tela. Obvod pása meriame v úrovni opaska. Bočná dĺžka sa meria od pása cez boky až ku chodidlu.

 
Rozšírený filter
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazujem 1 - 4 of 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Close

Prihlásenie