Close

Bezpečnostné postroje

Bezpečnostné postroje Počet produktov v kategórii: 89

Bezpečnostné postroje sú nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci vo výškach. V tejto kategórii nájdete postroje, polohovacie pásy, kotvy, karabíny, tlmiče pádu, brzdné systémy a laná, ktoré predchádzajú rôznym zraneniam pri páde. Existuje niekoľko druhov výrobkov v oblasti ochrany pri práci vo výškach, ktoré sú adaptovateľné pre rozdielne riz...

Pokračovať

Bezpečnostné postroje sú nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti pri práci vo výškach. V tejto kategórii nájdete postroje, polohovacie pásy, kotvy, karabíny, tlmiče pádu, brzdné systémy a laná, ktoré predchádzajú rôznym zraneniam pri páde. Existuje niekoľko druhov výrobkov v oblasti ochrany pri práci vo výškach, ktoré sú adaptovateľné pre rozdielne riziká a požadovanú ochranu. Na tieto výrobky sa vzťahuje smernica 89/686/EHS. Veríme, že si vyberie každý, v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať, radi poradíme, pomôžeme s výberom.

Skryť popis

Podkategórie

 • Postroje

  Bezpečnostné postroje určené na prácu vo výškach. Komfortné bezpečnostné postroje s dobrou ergonómiou, nastaviteľnými ramennými, stehennými a chrbtovými popruhmi, je vhodný na zlaňovanie, na prácu na konštrukciách, stožiaroch alebo evakuácii osôb. Postroje sú vyrábané z pásov, spôn a iných kvalitných elementov. Všetky postroje spĺňajú bezpečnostné normy EN 361.

 • Polohovacie pásy

  Polohovacie pásy sa používajú pri ochrane proti pádu. Tieto pásy zabezpečujú pohodlie a ich polohovacie oká a spona umožňujú nastavenie veľkostí. Pri práci vo výškach slúžia na zaistenie pracovníka v miestach, kde nehrozí bezprostredné nebezpečenstvo voľného pádu. V našej ponuke nájdete bezpečnostné pásy podliehajúce normám EN 358.

 • Kotvy

  Kotvy slúžiace ako nevyhnutná súčasť pri pripájaní bezpečnostného postroja. Kotvenie pre prácu vo výškach prestavuje pomyselne základ výškového zabezpečenia. Bez správneho kotvenia totiž nejde bezpečne zaistiť pracovníka pred potenciálnym pádom. V našej ponuke nájdete kotviace trojnožky či viazací popruh. Kotviaci prvok sa používa na pripojenie systému zachytenia pádu k škrukturálnemu kotviacemu bodu.

 • Karabíny

  Karabíny sú nevyhnutnou súčasťou každého bezpečnostného postroja. Záruka bezpečia pri prácach vo výškach je dobré vybavenie z kvalitného materiálu. K dispozícii je pre vás karabína s manuálnym skrutkovacím zámkom či automatickou poistkou. Pre ukotvenie alebo pripojenie ku konštrukciám poslúžia úplne dokonale.

 • Tlmiče pádu

  Tlmiče pádu slúžia na zachytenie pracovníka pred možným pádom pri práci vo výške. Vzhľadom na spôsob používania je možné ich použiť len v momente, keď je po pracovníkom dostatočná hĺbka bez prípadných prekážok a nehrozí náraz do okolitých stien. Samostatné tlmiče pádu sú vyrobené zo špeciálnej tkaniny, ktorá sa pri určitom zaťažení začne párať, čím dôjde ku stlmeniu pádu osoby. V našej ponuke nájdete tlmiče pádu s karabínami, tlmiče pádu s hákmi, tlmiče pádu na pružnom popruhu, samonavíjací zachytávač pádu, tlmič pádu s elastickým lanom. Všetky výrobky v našej ponuke podliehajú normám a sú len z kvalitných materiálov.

 • Brzdné systémy

  Brzdné systémy ako súčasť komplexnej ochrany pri práci vo výške. V našej ponuke nájdete samonavíjacie či posuvné brzdné systémy spolu s tlmičmi pádu. Brzdné systémy sú z kvalitných materiálov ako sú plast, oceľ, polyamid. Tieto brzdné systémy podliehajú normám, ktoré sú stanovené zákonom. 

 • Laná

  Bezpečnostné laná ako neoddeliteľná súčasť systému ochrany pri práci vo výškach. Laná bez absorbéru energie nesmú by používané ako na zachytávanie pádu. Môžu sa používať len na obmedzovanie pohybu. V ponuke nájdete laná s hákmi, laná s karabínou, laná s okami, laná s hákom a karabínou, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov. Laná sú z polyamidových prameňov zapletené na oboch stranách. Všetky produkty podliehajú bezpečnostným normám.

 • Záchrana
 • Samonavíjacie...
 • Zlaňovanie
 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 89 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 89 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 89 položiek
Close

Prihlásenie