Close

Kategórie

Obrazok pilex 1Obrazok pilex 2Obrazok pilex 3Obrazok pilex 4Obrazok pilex 5Obrazok pilex 6

O našej spoločnosti

Vážený zákazník, obchodná spoločnosť PILEX, s.r.o. bola založená vo februári roku 1993. Máme za sebou už viac ako 30 ročnú históriu.

Pilex

1993 až 1998

Sklad a predaj v Štiavničke v ariáli PDF Ludrová

Začínali sme predajom klinových remeňov. S požiadavkami zákazníkov postupne rozširujeme sortiment o hriadeľové tesnenia, spojovací materiál, hadice, brúsnea rezné materiály, ko munálne náradie. elektronáradie,

dot
Pilex 1993
Pilex 2009
dot

2009

Rozšírenie sortimentu

V roku 2009 rozširujeme sortiment o predaj ochranných pracovných pomôcok, oblečenie, obuv pre voľný čas, outdoor a turistiku. Rozšírenie o ochranné pracovné pomôcky a pracovné oblečenie bol dobrý krok nakoľko tento segment tvorí v roku 2023 už viac ako 12.000 produktov z nášho portfólia a neustále sa rozrastá.

2012

Gastro oblečenie

V roku 2012 zriaďujeme kútik s GASTRO oblečením, obuvou pre čašníkov, kuchárov, a wellness pracovníkov. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

dot
Pilex 2012
Pilex 2014
dot

2014

Rozšírenie o poľovníctvo a taktické oblečenie

V roku 2014 rozširujeme portfólio o Poľovníctvo a taktické oblečenie. Tento segment si u nás od začiatku prešiel veľkou transformáciou a postupným vyselektovaním dodávateľov. V roku 2023 tento segment nesie názov outdoor.

2018

DEDRA partner

V roku 2018 sme sa stali DEDRA partnerom a tým sme skompletizovali našu ponuku v železiarstve. Tu aktuálne nájdete naozaj všetko od šróbky až po elektrické či AKU náradie.

dot
Pilex 2018
Pilex 2020
dot

2020

Rozšírenie ponuky o prémiové funkčné oblečenie

V roku 2020 po 6 rokoch testovania a čakania na správnu chvíľu konečne rozširujeme našu ponuku o PRÉMIOVÉ FUNKČNÉ OBLEČENIE vysoko kvalitnou Talianskou značkou XTECH SPORT DESIGN, ktorá sa pravidelne objavuje vo vrcholovom športe.

2022

Rozšírenie ponuky služieb o výdajné automaty

Výdajný automat má kapacitu až 1000 kusov. Výdaj je možný pomocou zamestnaneckých kariet. Vďaka automatu získate dokonalý prehľad o výdajoch a položkách. Zníženie spotreby o 20-40%. Automat nikdy nespí a je dostupný 24/7/365. Vhodný na výdaj OOPP, náradia, výrobného materiálu, nástrojov alebo kancelárskych potrieb.

dot
Pilex 2022
Pilex 2023
dot

2023

Rozšírenie ponuky o potlač textilu

V lete 2023 po ročnom testovaní novej technológie potlači textilu kupujeme kompletnú výbavu k takzvanej DTF potlači. Ide o technologický skok v tomto segmente. Vďaka špeciálnemu postupu dokážeme tlačiť vo fotografickej kvalite. Navyše dokážeme okrem štandardného oblečenia tlačiť aj na obuv a šiltovky.

Poskytujeme komplexné služby a odborný servis

dot

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka, čo chceme docieliť poskytovaním komplexných služieb, odborným servisom, včasnosťou dodávok a kompletným sortimentom.
Chceme zákazníka nielen chrániť, ale profesionálnym prístupom, kvalitnými službami a poradenstvom hlavne predísť možným pracovným úrazom.

Nakupovať

Prečo práve my?

Doprava zdarma! Platí pre všetky objednávky nad 100€
link
Rýchle odoslanie do 24 hodín 98% produktov máme vždy na sklade
link
Overené produkty Všetky naše produkty testujeme v teréne
link
Zákazníci nás milujú Naša kvalita potvrdená zákazníkmi
link

Spolupracujeme s radom významných dovozcov, výrobcov v oblasti OPP, a tak sme schopní ponúknuť ucelený, kompletný, cenovo prístupný a certifikačne pokrytý sortiment odevov, obuvi a ostatných ochranných pracovných prostriedkov.

Medzi samozrejmosti patrí možnosť dovezenia OPP - veľkostí na odskúšanie, potlač alebo vyšitie LOGA firmy podľa požiadaviek zákazníkov. Aby zákazník nakupoval materiál vtedy, keď ho skutočne potrebuje a nemusel si viazať finančné prostriedky vytváraním skladových zásob. PILEX, s.r.o. garantuje rýchle vybavenie objednávok. Firma má vlastné predajné a skladovacie priestory na ploche 750 m2. Sklad obsahuje viac ako 15 tisíc stálych tovarových položiek.

Pilex potlač
Pilex ISO

O kvalite služieb svedčí aj to, že spoločnosť je od roku 2004 držiteľom certifikátu Systému riadenia kvality ISO 9001. Spoločnosť PILEX je zaradená v Registri solventných firiem a vlastní Certifikát solventnosti. Certifikát je potvrdením pozície našej firmy na trhu, radí našu spoločnosť medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé spoločnosti. Register zahŕňa spoločnosti, ktoré preukazujú svoju finančnú stabilitu, dobrú platobnú morálku, solventnosť a spoľahlivosť.

Spoznajte nás

Ján Mráz ml.
Ing. Ján Mráz ml.

riaditeľ spoločnosti

Jan Mráz
Ing. Ján Mráz

konateľ spoločnosti

Ingrid Mrázová
Ingrid Mrázová

vedúca nákupu a predaja

Martin Straka
Martin Straka

Vedúci obchodného úseku


Close

Prihlásenie