Close

Ochrana zraku

Ochrana zraku Počet produktov v kategórii: 215

Ochrana zraku- chráňte si svoj zrak v práci aj vo voľnom čase. Zrak je nesmierne cenným zmyslom, ktorého hodnotu si často človek uvedomí až pri jeho zhoršení alebo strate. Najmä pri manuálnych prácach vzniká veľa situácii, ktoré by bez ochrany očí viedli k ťažkým následkom na zdraví. Pi každej aktivite je potrebné vedieť, aký typ ochrany je potr...

Pokračovať

Ochrana zraku- chráňte si svoj zrak v práci aj vo voľnom čase. Zrak je nesmierne cenným zmyslom, ktorého hodnotu si často človek uvedomí až pri jeho zhoršení alebo strate. Najmä pri manuálnych prácach vzniká veľa situácii, ktoré by bez ochrany očí viedli k ťažkým následkom na zdraví. Pi každej aktivite je potrebné vedieť, aký typ ochrany je potrebný. Pri spájkovaní a zváraní je potrebná iná ochrana než pri brúsení alebo športe. Pri pracovných činnostiach môže dôjsť k ohrozeniu ľudského oka tromi základnými rizikami - mechanickým, chemickým alebo žiarením. V našej ponuke nájdete rôzne okuliare, ochranné štíty, ochrana pre zváračov a iné ochranné pomôcky.

Skryť popis

Podkategórie

 • Okuliare

  Okuliare slúžiace na ochranu zraku v rôznych odvetviach. Ochranné okuliare sú nevyhnutné pri práci, kde hrozí nebezpečenstvo poškodenia zraku. V našej ponuke nájdete najvhodnejšie okuliare pre podmienky, v ktorých pracujete. Okuliare s čírym zorníkom vhodné na permanentné nosenie. Žlté zorníky zvyšujú videnie v slabom svetle, šere. Dymové sú určené na ochranu zraku pred slnkom a UV žiarením. Polarizačné zorníky umožňujú nositeľom komfortné videnie pri činnostiach a podmienkach, kedy sa odráža svetlo.

 • Ochranné štíty

  Ochranné štíty určené na ochranu celej tváre v rôznych odvetviach. Slúžia ako pracovné odevy na ochranu zdravia pri práci. V ponuke nájdete ochranné štíty číre plastové ochranné štíty a priezory proti mechanickému riziku alebo postreku tekutinou. Tónové ochranné priezory s filtrom proti svetelnému i tepelnému žiareniu. Ochranné štíty na prácu s motorovou pílou alebo motorovou kosou.  Niektoré štíty sa dajú zakúpiť ako súprava, iné sa dodávajú v rozloženom stave a je nutné zakúpiť priezor, držiak a prípadný adaptér alebo chránič sluchu samostatne.

 • Pre zváračov

  Zváračské okuliare a kukly špeciálne vyvinuté pre zváračský priemysel. V ponuke nájdete rôzne kukly pre zváračov, okuliare, ochranné fólie, ale aj sklá do zváračských okuliarov. Pri zváraní vzniká pre človeka škodlivé ultrafialové a infračervené žiarenie a tiež intenzívne viditeľné svetlo. Z mechanických rizík zas odstrekujú iskry a pevné častice. Ochranné pracovné prostriedky pre zváračov majú v sebe zabudované zváračské filtre, fólie, taktiež sú vybavené výklopnými zorníkmi a vymeniteľnými sklami alebo s nepriamou ventiláciou.

 • Ostatné

  Doplnky určené k uskladneniu okuliarov, vymeniteľné náhradné sklá pre zváranie a výstelky do kukly.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 215 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 215 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 215 položiek
Close

Prihlásenie