Close

Špeciálne odevy

Špeciálne odevy Počet produktov v kategórii: 31

Špeciálne odevy určené pracovníkom so špecifickými požiadavkami. Antistatické, nehorľavé, kyselinovzdorné alebo napr aj zváračské oblečenie. Takéto odevy slúžia na ochranu proti elektrickému oblúku , statickej elektrike, teplu či kvapalným chemikáliám. Takéto oblečenie je doplnené o reflexné doplnky a tým zabezpečujú maximálnu ochranu pred praco...

Pokračovať

Špeciálne odevy určené pracovníkom so špecifickými požiadavkami. Antistatické, nehorľavé, kyselinovzdorné alebo napr aj zváračské oblečenie. Takéto odevy slúžia na ochranu proti elektrickému oblúku , statickej elektrike, teplu či kvapalným chemikáliám. Takéto oblečenie je doplnené o reflexné doplnky a tým zabezpečujú maximálnu ochranu pred pracovným úrazom. V ponuke nájdete kombinézy, nohavice, tričká, zástery, rukávy, návleky, overaly.

Skryť popis

Podkategórie

 • Nehorľavé

  Nehorľavé odevy a doplnky určené do špecifických pracovných podmienok. Dámske alebo pánske odevy ako blúzy, nohavice, kamaše, zástery, haleny, ktoré sú určené na nosenie ako ochranný odev proti teplu a ohňu s antistatickými vlastnosťami. Tieto odevy zabezpečujú ochranu pracovníkov v plynárenskom a petrochemickom priemysle, zlievarne a pre zváračov.

 • Antistatické/ESD

  Antistatické odevy a doplnky určené do špecifických pracovných podmienok. Pri práci s citlivými elektronickými súčiastkami sa môže zničiť drahý kov, prípadne jediný výboj z odevu môže spôsobiť požiar alebo výbuch. Statická energia skrýva potencionálne nebezpečenstvo pri práci a preto pri veľa odboroch je antistatické oblečenie samozrejmosťou. V ponuke nájdete súpravy, blúzy, tričká, nohavice z kvalitných materiálov, ktoré spĺňajú prísne požiadavky certifikácie podľa noriem.

 • Chemické

  Chemické odevy a doplnky určené do špecifických pracovných podmienok. Tieto pracovné odevy spĺňajú všetky požiadavky príslušných noriem pre styk s chemickými látkami. V našom eshope nájdete rôzne chemické odevy ako sú súpravy, zástery, overaly odolné proti vodou riediteľným kvapalinám.

 • Oblečenie pre pilčíkov

  Protiporézne odevy a doplnky určené do špecifických pracovných podmienok. V ponuke nájdete pilčícku súpravu, ktorá uľahčí prácu v lese a ochráni telo a končatiny. Tento druh odevu je z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručia maximálne pohodlie, ale hlavne bezpečnosť. Pilčícke odevy spĺňajú potrebné normy. V týchto odevoch sa nachádza protiporezná vložka, ktorá chráni telo pred porezom.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 31 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 31 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 31 položiek
Close

Prihlásenie