Close

Nohavice na traky

Nohavice na traky Počet produktov v kategórii: 84

Kvalitné monterkové nohavice na traky vhodné do každého odvetvia. Dámske, pánske, detské monterkové nohavice s náprsenkou rôznej gramáže. Na nohaviciach sú multifunkčné vrecká a množstvo užitočných doplnkov. Športový strih je pohodlný, šírka nohavíc i sed sú prispôsobené pre voľný pohyb bez obmedzení. Zapínanie je riešené z boku, dovoľuje reguľo...

Pokračovať

Kvalitné monterkové nohavice na traky vhodné do každého odvetvia. Dámske, pánske, detské monterkové nohavice s náprsenkou rôznej gramáže. Na nohaviciach sú multifunkčné vrecká a množstvo užitočných doplnkov. Športový strih je pohodlný, šírka nohavíc i sed sú prispôsobené pre voľný pohyb bez obmedzení. Zapínanie je riešené z boku, dovoľuje reguľovať šírku podľa potreby, guma pomáha zaistiť oblečenie v žiadanej výške a zároveň zvyšuje komfort pri nosení. Nohavice sú v ponuke v rozmanitých spracovaniach a v niekoľkých farbách.

Skryť popis

Podkategórie

  • Konfekčné veľkosti

    Pri výbere módy je veľkosť kľúčová. Snažíme sa vám výber čo najviac uľahčiť. V tejto kategórii nájdete bežné veľkosti. Dôležité parametre pri vyberaní sú výška postavy, obvod hrudníka a obvod pása. Samozrejme treba prihliadať aj na strih daného produktu. Veľa ľudí má problém pri kúpe tovaru a práve preto je potrebné vedieť svoju konfekčnú veľkosť. Veľkosť si zmeriate jednoducho: potrebujete krajčírsky meter, prípadne asistenta, ceruzka a papier. Obvod hrudníka sa meria v najširšom mieste hrudníka vodorovne okolo tela. Obvod pása meriame v úrovni opaska. Bočná dĺžka sa meria od pása cez boky až ku chodidlu.

  • Skrátené verzie

    Pri atypickej postave, kde potrebujete menšiu veľkosť ako je bežná konfekčná veľkosť máme pre vás produkty práve v tejto kategórii. Skrátená varianta je bežne skrátená o 3,4 až 5 cm. Dôležité parametre pri vyberaní odevy sú výška, obvod hrudníka a obvod pása. Obvod pása meriame v úrovni opaska. Obvod hrudníka sa meria v najširšom mieste a bočnú dĺžku zmeriate od pása cez boky až ku chodidlu.

  • Predĺžené verzie

    Náš eshop sa snaží poskytnúť každú veľkostnú radu oblečenia a tak v ponuke nájdete aj predĺžené verzie. Predĺžená verzia sa veľkostne líši od bežných veľkosti od 3,5 do 5 cm. Pri výbere oblečenia zohrávajú dôležité parametre ako obvod hrudníka, veľkosť pása a celková dĺžka. Obvod hrudníka zmeriate v najširšom mieste hrudníka, obvod pása sa meria v oblasti opaska a bočnú dĺžku zmeriate od pása cez boky až ku chodidlu.

 
Rozšírený filter
na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 84 položiek
Zobrazujem 1 - 24 of 84 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 84 položiek
Close

Prihlásenie