Close

Kategórie

Cena dopravy a postup balenia

Najrýchlejšie a najkvalitnejšie doručenie

Vždy robíme všetko preto aby Vám bola Vaša objednávka doručená čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie.

Balíky doručujeme overeným dopravcom DPD, ktorý Vám doručí Váš balík priamo do pohodlia Vášho domova, práce, či na inú Vami zadanú adresu. Samozrejmosťou sú aj odberné miesta alebo alza boxy, kde si môžete balíček vyzdvihnúť v čase, ktorý Vám vyhovuje.

Pilex doprava 1

Cenník prepravy

Možnosť osobného odberu na Sládkovičovej 3287 v Ružomberku. Osobný odber je ZDARMA!

Potešte sa nákupom nad 99 € s DPH pri váhe do 25kg a my Vás potešíme dopravou ZDARMA!

Keď bude Vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie, budeme Vás kontaktovať aj e-mailom aj sms správou.

Cena balíkovej prepravy tovaru DPD kuriérom

Hmotnosť
Cena
Hmotnosť do 25kg
4,80 € s DPH
Hmotnosť od 25kg - 50kg
10,80€ s DPH
Hmotnosť od 50kg - 100kg
18,60€ s DPH
Hmotnosť od 100kg - 150kg
26,40€ s DPH

Cena balíkovej prepravy na odberné miesto

Názov
Hmotnosť
Cena
DPD odberné miesto
do 3 kg
2,60 € s DPH
Packeta odberné miesto
do 5 kg
2,60 € s DPH

Viac ako 4500 odberných miest po celom Slovensku

Klince, drôty, spojovací materiál

Pri objednávke nad 150kg bude účtovaná cena dopravy podľa aktuálneho cenníka prepravcu. Pri objednávke nad 500 kg doprava zdarma! Cena dodania tovaru je platná v rámci územia Slovenskej republiky. Pri zasielaní tovaru do zahraničia sa prepravné náklady kalkulujú individuálne.

Keď objednáte do 12:00 hod,
odosielame ešte dnes!

Keď nám odošlete objednávku ešte pred 12 hodinou, môžete si byť istí, že tovar (pokiaľ je na našom centrálnom sklade - uvedené vždy pri produkte) budeme odosielať ešte v ten daný deň. V prípade víkendu v najbližší pracovný deň. Niekedy to takto rýchlo stihneme aj s objednávkami do 14:00, ale to už nemôžeme 100% zaručiť. Vždy však platí, že ak v rámci objednávky nastane nejaký háčik, obratom vás kontaktujeme a vec s Vami operatívne riešime. Doručenie objednávky v rámci Slovenska následne trvá 1 - 2 pracovné dni.

Pilex doprava 2
Pilex doprava 3

Tovar vždy starostlivo kontrolujeme. Až následne posielame k Vám.

Záleží nám na tom aby ste dostali to čo ste si objednali a samozrejme tiež chceme aby zaslaný tovar nebol nijak poškodený. Preto väčšinu produktov pred odoslaním ešte fyzicky skontrolujeme.

Zabalený tovar je našou reklamou a vizitkou našej práce

V cene prepravy je zahrnuté dopravné aj balné. Nikdy neúčtujeme žiadne dodatočné poplatky na obalový materiál a podobne. Všetky zásielky balíme poctivo tak, aby sa tovar nemohol cestou nijako poškodiť. Ak by sa však počas prepravy predsa len stala nehoda a tovar by Vám prišiel poškodený tu je návod ako postupovať.

Pilex doprava 4
Pilex doprava 5

Číslo zásielky Vám príde automaticky na mail, hneď po odoslaní balíku. Ak by ste ho nemohli nájsť, napíšte nám na eshop@pilex.sk a my Vám ho pošleme.

Recyklujeme obalové materiály

Krabice, či výplne balíkov v maximálnej možnej miere recyklujeme. Používame tie, ktoré už boli použité predtým. Krabice pre balenie zásadne nenakupujeme. Veríme, že to má zmysel a vy našu snahu oceníte. Spoločne tak predchádzame plytvaniu a zároveň šetríme prírodu.

Pilex odlíšte sa 6

Na konci celého procesu objednávky ste vy, náš zákazník

My si to samozrejme uvedomujeme a robíme všetko pre to aby ste boli spokojní! Preto ku každej jednej objednávke pristupujeme individuálne a vždy sa snažíme vyriešiť všetko čo najrýchlejšie a k Vašej spokojnosti. Chceme aby ste vedeli a cítili, že sa na nás môžete spoľahnúť v každej situácii. Robíme všetko preto aby Váš prvý nákup u nás bol len začiatkom našej dlhoročnej spolupráce.

V prípade akéhokoľvek problému sa na nás pokojne obráťte

Veríme, že doručenie tovaru prebehne v poriadku tak, ako sme vyššie popísali. Napriek tomu, ak ste si v doručovacom procese všimli akékoľvek maličkosti, ktoré sa vám nepáčili, budeme veľmi radi, keď nám napíšete alebo zavoláte. Spätná väzba jepre nás tým najdôležitejším prvkom pre neustále zlepšovanie.

Záväzok k 100 %uhlíkovo neutrálnemu doručovaniu

Pilex doprava 7
Pilex doprava 8
Vzorky zdarma link
Výhody pre firmy link
98% tovaru skladom link

Close

Prihlásenie