+421 918 910 077
Denne 7:00-18:00
Close

Oleje, vazelíny, čističe

Navštívené produkty

Akcia Znížená cena Loctite LB 8005, adhézny sprej na remene, 400ml

Loctite LB 8005, adhézny sprej na remene, 400ml

232294

Loctite 8005, povrchová úprava - mazanie remeňov - Zabraňuje preklzovaniu - Zvyšuje trenie pre všetky druhy remeňov. - Predlžuje životnosť remeňa.

Viac detailov

Skladom: 13 položiek

15,20 € s DPH

16,20 € s DPH

-1,00 €

Detaily

Loctite LB 8005 (známy tiež ako Loctite 8005) - IDH 232294

Loctite 8005 je sprej na klinové remene, špeciálne určený pre použitie na všetky typy remeňov k zvýšeniu prítlačnej sily a na zabránenie preklzávaniu remeňov z dôvodu tepla, chladu, vlhkosti alebo prachu. Obnovuje vlhkosť remeňov pre zabránenie vzniku trhliniek a predčasného opotrebovania a predlžuje ich celkovú životnosť.

Loctite 8005 možno použiť na ploché alebo klinové remene vyrobené z gumy, kože alebo tkanín. Je najmä vhodný pre všetky typy prevodových remeňov vo vozidlách, nákladných vozidlách, autobusoch a lodných motoroch, ale je tiež vhodný pre remene hospodárskych strojov, ventiláciou, domácich spotrebičov a priemyselných remeňových pohonov. je mazivo na báze minerálnych olejov, schválené pre použitie na zariadení na výrobu potravín a vo farmaceutickom priemysle.

Technické údaje:

    - Hustota: 0,74 [g / cm3]
    - Obsah pevných neprchavých látok: 20 [%]
    - Viskozita: 100 [mPas]
    - Technológia: rozpúšťadlový
    - Vzhľad: číra žltá kvapalina
    - Pohonná hmota: kysličník uhličitý
    - Rozpustnosť vo vode: nerozpustný
    - Aplikácia: opravy remeňov
    - Zvláštna výhoda: neobsahuje chlór. a fluór. uhľovodíky
    - Zložky: jednozložkový

Dôležité upozornenie pre firmy!!!

Každá firma je zo zákona povinná držať KBÚ (Kartu bezpečnostných údajov) ku chémii, ktorú používa. NA VYŽIADANIE Vám radi poskytneme KBÚ pre akúkoľvek chémiu (vrátane tohto produktu), ktorú ste si u nás zakúpili. Zamestnávatelia aj pracovníci KBÚ používajú ako zdroj informácií o nebezpečnostiach vrátane nebezpečností pre životné prostredie a na získanie informácií o bezpečnostných opatreniach. V prípade potreby nás prosím kontaktujte na mail pilex@pilex.sk

Poznámka: TENTO PRODUKT VIEME PRE FIRMY DODÁVAŤ AJ VO VÄČŠÍCH OBJEMOCH!

Na stiahnutie

Close